مسابقه سفره آارایی شب یلدا 1400

تاریخ شروع مسابقه: 2021-12-21 00:01:59
مسابقه سفره آارایی شب یلدا 1400

زمان باقیمانده تا پایان مسابقه

ثانیه
دقیقه
ساعت
روز

تا کنون کسی در این مسابقه شرکت نکرده ، شما میتوانید اولین نفر باشید

سلام و درود به همراهان همیشگی گپ گاه

یلدا، نویدبخش امید است و نشان از پیروزی خورشید بر شب طولانی زمستان دارد.
به همین مناسبت و با هدف به تصویر کشیدن و زنده نگه داشتن آداب، رسوم و فرهنگ اصیل ایرانی در این شب قسنگ  «رسانه اینترنتی گپ گاه» قصد دارد مسابقه‌ عکاسی با موضوع « بهترین سفره آرایی شب چله» برگزار نماید.

از شما عزیزان دعوت می کنیم تا با شرکت در این مسابقه، فرصت برنده شدن جوایز نقدی ما را داشته باشید.
برای ارسال عکس کافیست در وب سایت گپ گاه عضو شوید ( کاملا رایگان است)، سپس با استفاده از پروفایل کاربری خود اقدام به ارسال نمایید
.

  • تصویر رو خودتون باید گرفته باشید.
  • تصویر باید از یلدا باشه، یعنی مثلا از سفره ای که چیدید، کتاب حافظ، انار ، آجیل شب یلدا و . .  .فقط سعی کنید تصویر زیبایی بگیرید ( هرچه از نمادهای فرهنگ ایرانی بیشتر استفاده شود، شانس برنده شدن بیشتر خواهد شد)
  • لطفا خودتون و دوستان و خانوادتون داخل تصویر نباشید

شرایط مسابقه:

  1. تعداد 4 عکس از زوایای مختلف سفره یلدا به همراه یک ویدئو که در آن گفته شود این فیلم برای مسابقه یلدای سایت گپ گاه ارسال می شود، در بخش پیام خصوصی (دایرکت پیام) اینستاگرام گپ گاه ارسال فرمایید، البته فقط یکی از عکس های ارسالی شما در صفحه رسمی سایت و اینستاگرام گذاشته خواهد شد و ویدیو فقط برای ادمین ها و داورها نشان داده می شود تا اثبات کننده مالک بودن شرکت کننده باشد.
  2. شرکت کننده باید در صفحات شخصی گپ گاه در شبکه های اجتماعی فیسبوک و اینستاگرام و هم چنین کانال گپ گاه در یوتیوب عضو باشد. ( در صورتیکه زمان اعلام نتایج عضویت در هر یک از این موارد لغو شده باشد، در صورت برنده شدن حذف خواهید شد)
  3. لایک کردن پست مربوط به مسابقه صفحه گپ گاه در شبکه های اجتماعی فیسبوک و اینستاگرام و هم چنین کانال گپ گاه در یوتیوب.
  4. حداقل سه نفر از دوستان خود را نیز در قسمت کامنت پست مسابقه تگ کنید.

*** لازم به ذکر است گروهی هنرمند و متخصص در زمینه تزئینات این مسابقه را داوری خواهند کرد. هم چنین یادآور می شود که رعایت تمام موارد شرایط مسابقه الزامی است و در زمان داوری صحت تمام موارد بررسی خواهد شد.

**** درضمن شرط اصلی  برگزاری مسابفه تعداد شرکت کننده بیش از صد نفر میباشد از شما دوستان نیز تقاضا داریم برای بالا رفتن آمار شرکت کنندگان و هیجان مسابقه ما را همراهی کنید و لینک این مطلب و پست های مربوط به مسابقه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

امسال یلدا را با طعم جوایز شیرین گپ گاه تجربه کنید.

امتیاز 0 از 5

شرکت در مسابقه

زمان شرکت در مسابقه به پایان رسیده است