مسابقه تزئین درخت کریسمس 2021

تاریخ شروع مسابقه: 2021-12-01 00:00:10
مسابقه تزئین درخت کریسمس 2021

زمان باقیمانده تا پایان مسابقه

ثانیه
دقیقه
ساعت
روز

تا کنون کسی در این مسابقه شرکت نکرده ، شما میتوانید اولین نفر باشید

مژده به دوستان و همراهان هنرمند
 با سلام و درود فراوان حضور گپ گاهی های عزیز
 اگر شما هم کریسمس را جشن می‌گیرید و در تزئین زیبا و هنرمندانه درخت کریسمس ادعایی دارید، ما شما را دعوت می‌کنیم تا در مسابقه تزیین درخت کریسمس که به میزبانی رسانه‌ی اینترنتی گپ گاه و اسپانسری ........... برگزار می‌شود شرکت نمایید.
برای سپاس گذاری از همراهی شما عزیزان، 10 نفر که بهترین تزئین را از نگاه داوران داشته باشند برگزیده خواهند شد و به هر کدام جایزه نقدی به ارزش 100 یورو تعلق خواهد گرفت که مبلغ جایزه به حساب بانکی برنده واریز خواهد شد.
شرایط مسابقه:
1.    شرکت در مسابقه هیچ محدودیت مکانی ندارد و از هر کجای دنیا می توانید در این مسابقه شرکت نمایید.
2.    برای شرکت در مسابقه باید از درخت کریسمس فیلم گرفته شود، حضور فرد شرکت کننده در تصویر الزامی نیست اما باید اعلام شود که این فیلم برای شرکت در مسابقه کریسمس 2022 گپ گاه، ارسال می شود.
3.    یک عکس نیز از بهترین و کامل ترین زاویه دید درخت برای بهتر دیده شدن کار برایمان ارسال کنید.( این عکس با نام و مشخصات شما در بخش مسابقه نمایش داده خواهد شد)
4.     استفاده خلاقانه از نمادهای فرهنگ ایرانی کمک بسیاری در برنده شدن شما خواهد کرد.
5.    شرکت کننده باید در صفحات شخصی گپ گاه در شبکه های اجتماعی فیسبوک و اینستاگرام و هم چنین کانال گپ گاه در یوتیوب عضو باشد. ( در صورتیکه زمان اعلام نتایج عضویت در هر یک از این موارد لغو شده باشد، در صورت برنده شدن حذف خواهید شد)
6.    لایک کردن پست مربوط به مسابقه صفحه گپ گاه در شبکه های اجتماعی فیسبوک و اینستاگرام و هم چنین کانال گپ گاه در یوتیوب.
7.    حداقل سه نفر از دوستان خود را نیز در قسمت کامنت پست مسابقه تگ کنید.
* تا جائیکه در حد وسع و توان ماست در وب سایت گپ گاه و صفحات شبکه های اجتماعی اطلاع رسانی درباره مسابقه خواهد شد اما از شما دوستان نیز تقاضا داریم برای بالا رفتن آمار شرکت کنندگان و هیجان مسابقه ما را همراهی کنید و لینک این مطلب و پست های مربوط به مسابقه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
برای ارسال ویدئو کافیست در وب سایت گپ گاه عضو شوید ( کاملا رایگان است)، سپس با استفاده از پروفایل کاربری خود اقدام به ارسال نمایید.
لازم به ذکر است گروهی هنرمند و متخصص در زمینه تزئینات این مسابقه را داوری خواهند کرد. هم چنین یادآور می شود که رعایت تمام موارد شرایط مسابقه الزامی است و در زمان داوری صحت تمام موارد بررسی خواهد شد.

تاریخ برگزاری مسابقه و ارسال آثار از 1 دسامبر 2021 و تاریخ پایان 30 دسامبر 2021 می باشد.
منتظر هنرمایی شما دوستان هستیم.

امتیاز 0 از 5

شرکت در مسابقه

زمان شرکت در مسابقه به پایان رسیده است