رضا عطاران سریال شبکه نمایش خانگی می‌سازد

تاریخ انتشار 2020/09/26 خواندن در 4 دقیقه, 17 ثانیه
سریال‌های رضا عطاران هموراه از آثار پرطرفدار صدا و سیما محسوب شده‌اند. سریال های...

سریال‌های رضا عطاران هموراه از آثار پرطرفدار صدا و سیما محسوب شده‌اند. سریال هایی که هنوز هم مرتب از تلویزیون پخش می‌شوند. بنابر جدیدترین اخبار سینمای ایران؛ رضا عطاران قصد دارد یک سریال جدید بسازد. سریال عطاران البته نه در تلویزیون که در شبکه نمایش خانگی پخش خواهد شد. این خبر در برنامه کافه آپارات با اجرای فریدون جیرانی اعلام شده است. تاکنون اطلاعاتی از داستان یا بازیگران این سریال به دست نرسیده است. تنها خبر منتشر شده درباره سریال فعلا بدون نام رضا عطاران این است که احتمالا تهیه‌کننده آن سعید ملکان باشد.

رضا عطاران یکی از شناخته‌شده‌ترین چهره‌های سینما و تلویزیون ایران است. او اولین‌بار با مجموعه «بیداران» به تلویزیون راه پیدا کرد و سپس در مجموعه‌های «ساعت خوش»، «پرواز ۵۷» و «سیب خنده» بازی کرد. رضا عطاران اولین سریال خود را در سال ۱۳۷۷ با نام «مجبد دلبندم» کارگردانی کرد. او برای تلویزیون سریال‌های «کوچه اقاقیا»، خانه‌به‌دوش»، «متهم گریخت»، ترش و شیرین» و «بزنگاه» را ساخته است. او پس از «بزنگاه» برای تلویزیون هیچ سریالی نساخت و صرفا در چند پروژه به‌عنوان مشاور کارگردان حاضر شد.

رضا عطاران در شماری از پرفروش‌ترین و پرمخاطب‌ترین فیلم‌های تاریخ سینمای ایران از جمله «نهنگ عنبر»،‌ «نهنگ عنبر ۲: سلکشن رویا»، «من سالوادور نیستم»، «مصادره» و «هزارپا» بازی کرده است. عطاران همچنین فیلم‌های «خوابم می‌آد»، «رد کارپت» و «دراکولا» را کارگردانی کرده است. سعید ملکان که احتمالا تهیه‌کننده سریال رضا عطاران است، در ابتدا به عنوان چهره‌پرداز به سینمای ایران وارد شد و سپس چندین فیلم از جمله «آسمان زرد کم عمق»، «آرایش غلیظ»، «گینس»، «برادرم خسرو»، «ابد و یک روز»،‌ «ویلایی‌ها» و«تنگه ابوقریب» را تهیه کرد. نام وی به عنوان سرمایه‌گذار بسیاری از این فیلم‌ها نیز آمده است. ملکان همچنین اخیرا فیلم سینمایی «روز صفر» را کارگردانی کرده است.

امتیاز 0 از 5

دیدگاه ثبت نشده شما میتوانید اولین نفر باشید.
امتیاز خود را ثبت کنید ، چه امتیازی میدی ؟

فرم ارسال دیدگاه

جدید ترین مقالات مشابه