دانش و فناوری

بخش چندنفره Halo Infinite رایگان خواهد بود

مایکروسافت با انتشار توییتی اعلام کرد که بخش چند نفره بازی رایگان خواهد بود. جزییات بیشتر در این مورد بعدا اعلام می‌شود.

جدا از بخش تک‌نفره مجموعه Halo و ماجراجویی با مستر چیف، بخش چندنفره هیلو هم محبوبیت بسیار زیادی دارد و تعدادی از کاربران این مجموعه را تنها به‌خاطر بخش چندنفره آن تجربه می‌کنند. از آن‌جایی که Halo Infinite قرار است بازی جاه‌طلبانه و متفاوتی در مجموعه هیلو باشد، کاربران دوست دارند بدانند که بخش چندنفره این نسخه چه ویژگی‌هایی دارد. ازطرفی استودیو ۳۴۳ اینداستریز (۳۴۳ Industries)، سازنده هیلو اینفینیت، اطلاعات خاصی را از این بخش منتشر نکرده است، اما به‌تازگی یک خرده‌فروشی اطلاعاتی را در دسترس قرار داده است.

در توضیحات آمده که بخش چندنفره Halo Infinite «یک تجربه خارق‌العاده» خواهد بود و «مدت زمان بارگذاری صفحات» به‌شدت کاهش یافته است. از دیگر ویژگی‌های بخش چندنفره هم می‌توان به ۱۲۰ فریم بر ثانیه بودن آن اشاره کرد.

در گذشته Klobrille، فاش کننده اطلاعات ایکس‌باکس هم اعلام کرده بود که بخش چندنفره هیلو اینفینیت به‌صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می‌گیرد و دارای سیستم بتل‌پس مخصوص‌به خود است. در تعطیلات سال جاری میلادی بازی Halo Infinite در اختیار کاربران کامپیوتر (ازطریق ویندوز ۱۰ و استیم)، ایکس ‌باکس وان و ایکس ‌باکس سری ایکس قرار می‌گیرد.

همچنین کاربران Xbox Game Pass هم در روز عرضه می‌توانند این بازی را به رایگان تجربه کنند. رایگان بودن بخش چندنفره هیلو اینفینیت می‌تواند باعث شود تا کاربران متعددی آن را تجربه کنند. 

نظر شما

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share