اقتصادیبازار

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۹/۰۴/۱۷|آخرین قیمت‌ها از بازار طلا و ارز/ دلار چند شد؟

هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۹۲۸ هزار و ۴۰۰ تومان، قیمت دلار ۲۱ هزار و ۷۵۰ تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۹ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان و قیمت سکه طرح قدیم ۹ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان است.

قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۵ میلیون تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۲میلیون و ۹۵۰ هزار تومان و سکه گرمی یک‌میلیون و ۵۴۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

قیمت هر گرم طلای ۱۸عیار هم ۹۲۸ هزار و ۴۰۰ تومان، هر گرم طلای ۲۴عیار یک‌میلیون و ۲۳۹ هزار تومان و هر مثقال طلا ۴ میلیون و ۲۲ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۷۷۹ دلار معامله می‌شود.

بر همین اساس در بازار آزاد هم‌اکنون قیمت دلار ۲۱ هزار و ۷۵۰ تومان، یورو ۲۴ هزار و ۳۰۰ تومان و درهم امارات ۶ هزار و ۱۰ تومان اعلام شده است.

صرافی‌های بانک‌ها امروز سه‌شنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم با کاهش  ۲۰۰تومانی نسبت به قیمت‌های پایانی روز کاری قبل ۲۱ هزار و ۶۵۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۲۱ هزار و ۵۰۰ تومان خریداری می‌کنند،

بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها با کاهش ۵۰ تومانی نسبت به روز کاری قبل ۲۴ هزار و ۱۵۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۲۴ هزار تومان است.

نظر شما

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share