دانش و فناوری

بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time فاقد پرداخت های درون برنامه‌ای است

با معرفی بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time، عده‌ای از کاربران در این فکر فرو رفتند که به‌خاطر اکتیویژن (Activision)، بازی کرش بندیکوت ۴ دارای پرداخت‌های درون برنامه‌ای خواهد بود. در ادامه و قرارگیری بازی در فروشگاه مایکروسافت هم کاربران عبارت «پیشنهاد خریدهای داخل برنامه» را مشاهده کردند. ازاین‌رو شایعاتی منتشر شد حول اینکه Crash Bandicoot 4: It’s About Time دارای پرداخت‌های درون برنامه‌ای است.

طبق جدیدترین اخبار بازی، حساب کاربری توییتر Toys for Bob، سازنده بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time، اعلام کرده که این بازی فاقد پرداخت‌های درون برنامه‌ای است. در ادامه اعلام شده که منظور از عبارت قرار گرفته در فروشگاه مایکروسافت، اسکین‌هایی است که به‌عنوان پاداش برای تمامی نسخه‌های دیجیتالی بازی درنظر گرفته شده و به‌صورت جداگانه هم در فروشگاه بازی به فروش می‌رسند. 

ازاین‌رو کاربران می‌توانند بدون هیچ دغدغه‌ و نگرانی در مورد پرداخت‌های درون برنامه‌ای، بازی محبوب خود را خریداری و تجربه کنند. Crash Bandicoot 4: It’s About Time ادامه‌ای جاه‌طلبانه برای سه‌گانه اصلی به حساب می‌آید و تیم سازنده اعلام کرده که ویژگی‌های جدیدی را در دل گیم‌پلی بازی قرار خواهد داد تا کاربران تجربه‌ای متفاوت و جدید را کسب کنند. 

بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time در تاریخ ۱۱ مهر ماه (دو اکتبر) برای پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه می‌شود.

نظر شما

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share