فرهنگی و هنری

ویروس کرونا باعث تاخیر در پخش فصل دوم سریال The Umbrella Academy نمی‌شود

شیوع و گسترش ویروس کرونا به نحوی روی انتشار سریال‌های زیادی تاثیر گذاشته و فیلمبرداری یا مراحل پس از تولید بسیاری از سریال‌ها متوقف شده که همین موضوع باعث عقب افتادن قسمت‌های جدید برخی از سریال‌ها نیز شده است. حال فصل دوم سریال The Umbrella Academy (آکادمی آمبرلا) که در حال حاضر شبکه نت فلیکس تاریخی برای انتشار این سریال اعلام نکرده و با اینکه مراحل فیلمبرداری فصل دوم در ماه آذر به پایان رسیده بود، اما مراحل پس از تولید و کار روی جلوه‌های ویژه سریال همچنان ادامه دارد.

حال استیو بلکمن، شورانر سریال آکادمی آمبرلا با انتشار تصویری در صفحه شخصی خود در اینستاگرام تایید کرد که کار روی فصل دوم سریال The Umbrella Academy همچنان ادامه دارد و کرونا باعث توقف آن نشده است. بااین‌حال، بلکمن توضیحی در مورد زمان حدودی انتشار این سریال به اشتراک نگذاشت. در تصویر منتشر شده ظاهرا شاهد حضور دیگو هارگریوز با ظاهری متفاوت هستیم، اما اطلاعات بیشتری در دسترس نیست. 

شبکه Netflix ماه گذشته اولین پوسترهای رسمی فصل دوم سریال The Umbrella Academy را منتشر کرد، اما از آن زمان اطلاعات و تصاویر جدیدی از فصل دوم این سریال منتشر نشده است.

تام هاپر در نقش لوتر، دیوید کاستاندا در نقش دیگو، امی ریور لمپ‌من در نقش آلیسون، الن پیج در نقش وانیا، رابرت شیهان در نقش کلاوز، ایدن گالاگر در نقش شماره پنج، جاستین مین در نقش بن، ریتو آریا، یوسف گیت‌وود و مارین آیلند، از جمله بازیگرانی هستند که در فصل دوم سریال The Umbrella Academy حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. مانند فصل اول، وظیفه ساخت فصل دوم سریال آکادمی آمبرلا بر عهده استیو بلکمن بوده است. سریال The Umbrella Academy براساس یک مجموعه کامیک اثر جرارد وی و گابریل با و متعلق به کمپانی دارک هورس کامیکز تولید می‌شود.

نظر شما

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share