فرهنگی و هنری

تریلر سریال Solar Opposite ساخته یکی از خالقان ریک و مورتی منتشر شد

سریال «ریک و مورتی» (Rick and Moty)، به عنوان یک سریال بزرگسالانه در سال‌های اخیر طرفداران زیادی جمع کرده است. حالا، بنابر جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، جاستین رویلند، یکی از خالقان سریال «ریک و مورتی» (Rick and Morty)، با همکاری مایک مک‌ماهان سریال Solar Opposite را ساخته است.

این سریال انیمیشنی که در پلتفرم استریمینگ Hulu منتشر خواهد شد، بر روی خانواده‌ای بیگانه تمرکز دارد، خانواده‌ای که در قلب آمریکا ساکن هستند و سعی می‌کنند در آنجا جا بیافتند. این سریال شباهت‌‌هایی به ریک و مورتی دارد، این شباهت‌ها فقط به طراحی شخصیت‌ها محدود نیستند و سریال از حیث محتوا نیز به ریک و مورتی شبیه است. تریلر تازه منتشر شده‌ی این سریال، واجد مرگ چند پرنده، شخصیتی به نام پوپا که بیگانه استفراغ می‌کند، بیگانه‌هایی که موادمخدر استعمال می‌کنند و پرتال غول‌پیکری که شخصی در حال ورود به خود را به ابری از خون تبدیل می‌کند، است.

جاستین رویلند صداپیشگی دو شخصیت از شخصیت‌های این سریال را برعهده گرفته است. سین جیامبرون و مری مک نیز در تیم صداپیشه‌ها حضور دارند. تمام قسمت‌های انیمیشن Solar Opposite در تاریخ ۸ می (۱۹ اردیبهشت) در شبکه هولو منتشر خواهد شد. در این میان، نیمه دوم فصل چهارم سریال ریک و مورتی نیز تاکنون منتشر نشده است، این در حالی است که انتظار می‌رود این نیمه از فصل چهارم سریال، پنج قسمت جدید به ارمغان بیاورد.

نظر شما

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share