دانش و فناوری

بازیکنان Battlefield 5 از این هفته قادر به ویرایش و شخصی‌سازی تانک‌ها خواهند بود

بازیکنان Battlefield 5 از زمان انتشار این بازی منتظر فراهم شدن امکان ویرایش و شخصی‌سازی تانک‌ها در این بازی بوده‌اند و حالا به نظر می‌رسد که این انتظار بالاخره به پایان رسیده است. براساس اعلام رسمی DICE، بعد از انتشار آپدیت ۶٫۲ بازی Battlefield V در هفته جاری، گزینه‌ی ویرایش تانک نیز به منوی بازی اضافه خواهد شد. وعده‌ی فراهم شده امکان شخصی سازی تانک‌ها از ماه ژانویه به بازیکنان BF5 داده شده بود و حالا این وعده در روز چهارشنبه، چهارم مارس (۱۴ اسفند) عملی خواهد شد.

با ورود به منوی ویرایش تانک‌ها، با سه گزینه‌ی کلی روبه‌رو خواهید شد: امکان تغییر رنگ یا Paint Job، ایجاد تغییر در بدنه‌ی اصلی تانک یا Chassis Dressing و در نهایت تغییر در برجک تانک یا Turret Dressing.

شما می‌توانید با استفاده از Company Coin و Battlefield Currency آپشن‌ها و امکانات مختلفی را در این قسمت خریداری کنید. بعد از دانلود و نصب آپدیت ۶٫۲، جمعاً ۳۷ قطعه‌ی مختلف شخصی سازی به Company شما اضافه شده که می‌توانید در زمان دلخواه و با استفاده از Company Coin آن‌ها را خریداری کنید. تیم توسعه‌دهندگان این بازی علاوه بر این موارد، به تغییر و تحول برخی از امکانات بخش Armory نیز پرداخته‌اند. قطعات مربوط به شخصی‌سازی تانک‌ها، مشابه آنچه که در پوسته‌ی سلاح‌ها یا سربازان بازی شاهد آن بودیم، ظاهر منحصر به فردی را به تانک‌های بازی خواهند داد.

تعداد محدودی از این موارد با استفاده از Company Coin قابل خریداری بوده و آپشن‌ها و قطعات ویژه‌ای که با عنوان Epic مشخص شده‌اند، تنها از طریق پرداخت Battlefield Currency قابل دسترسی خواهند بود.

دایس اعلام کرده که در آینده همچنان به اضافه کردن قطعات و آپشن‌های بیشتر برای تانک‌های بازی بتلفیلد ۵ ادامه خواهد داد. یکی از قابلیت‌هایی که در این خصوص فاش شده، امکان استتار و تغییر رنگ پوسته‌ی تانک را بر اساس محیط میدان مبارزه نشان می‌دهد.

نظر شما

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share