دانش و فناوری

ویژگی کراس پلی به نسخه کنسولی PUBG اضافه خواهد شد

در سال گذشته بود که بالاخره طلسم شکسته شد و به‌واسطه‌ی بازی فورتنایت، کاربران تمامی پلتفرم‌ها توانستند درکنار یکدیگر مشغول تجربه بازی شوند و بیش‌ازپیش لذت ببرند. رفته رفته این ویژگی توسط تعدادی دیگر از استودیوها روی بازی‌های عرضه شده اعمال شد. همچنین بازی‌هایی مثل Call of Duty: Modern Warfare هم از همان روز عرضه، دارای ویژگی کراس پلی بودند و به کاربران تمامی پلتفرم‌ها اجازه دادند درکنار یکدیگر سرگرم شوند.

طبق جدیدترین اخبار بازی، PlayerUnknown’s Battlegrounds بازی بعدی است که ویژگی کراس پلی را اعمال می‌کند. در جریان آپدیت ۶٫۲ بازی پابجی، کاربران ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ می‌توانند درکنار یکدیگر مشغول تجربه‌ی بازی شوند. به‌عبارتی با جست‌وجو نام کاربری دوست خود در ایکس‌باکس وان یا پلی‌استیشن ۴ می‌توانید آن‌ها را به‌ فهرست دوستان خود در PUBG اضافه کنید، سپس یک گروه (Party) مشترک بسازید و وارد بازی شوید. 

متاسفانه کاربران کامپیوتر همچنان باید به صورت انفرادی بازی را تجربه کنند و اعلام نشده که آیا در آینده کاربران این پلتفرم هم می‌توانند از ویژگی کراس پلی بهره‌مند شوند یا خیر. از دیگر ویژگی‌های به‌روزرسانی ۶٫۲ بازی پابجی هم می‌توان‌به اضافه شدن حالت Team Deathmatch به بازی اشاره کرد. آپدیت ۶٫۲ هم‌اکنون روی سرورهای آزمایشی بازی در دسترس قرار گرفته است و در آینده نزدیک هم برای تمامی پلتفرم‌ها عرضه می‌شود. 

نظر شما

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share