فرهنگی و هنری

ویدیو آزمایشی فیلم The Batman رابرت پتینسون را در لباس شوالیه تاریکی نشان می‌دهد

از اوایل این ماه مراحل فیلمبرداری و تولید فیلم The Batman (بتمن) رسما آغاز شد، اما تا به امروز شاهد انتشار اطلاعات یا تصاویر جدیدی نبودیم. حال طبق تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین نگاه رسمی از لباس جدید بتمن در فیلم جدید این ابرقهرمان محبوب DC (دی سی) منتشر شده است. مت ریوز، کارگردان و نویسنده فیلمنامه فیلم Batman، به‌تازگی ویدیوی آزمایشی از فیلم بتمن را در صفحه رسمی خود در وب‌سایت ویمیو منتشر کرده که در این ویدیو شاهد رونمایی از رابرت پتینسون در نقش شوالیه تاریکی هستیم که یک نما از لوگو و ماسک بتمن را به ما ارائه می‌دهد. اگرچه نمی‌توان در حال حاضر قضاوت درستی کرد، اما ظاهر لباس جدید بتمن بی‌شباهت به لباس دردویل در سریال Daredevil نیست و همین موضوع باعث مقایسه طرفداران بین این دو لباس شده است.

همچنین ریوز تایید کرد که گرگ فریزر، فیلمبردار فیلم بتمن، وظیفه فیلمبرداری و مایکل جاکینو، آهنگساز فیلم، وظیفه ساخت موسیقی متن این ویدیو را بر عهده داشته‌اند و در واقع این ویدیو یک نمای کلی از موسیقی متن فیلم The Batman را نیز به ما ارائه می‌دهد. همچنین برخی از طرفداران فیلتر قرمز رنگ ویدیو فیلم Batman را حذف کرده تا نمای بهتری از لباس بتمن و لوگوی این شخصیت را شاهد باشیم.

فیلم The Batman برای اکران در تاریخ ۲۵ ژوئن ۲۰۲۱ (۴ تیر ۱۴۰۰) برنامه‌ریزی شده است. علاوه‌بر پتینسون، زوئی کراویتز در نقش سلینا کایل (کت‌وومن)، جفری رایت در نقش کمیسر جیمز گوردون، پل دینو در نقش ادوارد نیگما (ریدلر)، اندی سرکیس در نقش آلفرد پنی‌ورث، کالین فارل در نقش پنگوئن، پیتر سارسگارد در نقش گیل کولسن، جان تورتورو در نقش کارماین فالکون و جیمی لاوسون در نقش بلا ریال، دیگر بازیگرانی هستند که تاکنون حضور آن‌ها در فیلم Batman تایید و اعلام شده است.

نظر شما

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share