دانش و فناوری

رویداد کاراکتر هارلی کویین در دسترس کاربران Fortnite قرار گرفت

چندی پیش فیلم Birds of Prey اکران شد تا علاقه‌مندان به شخصیت هارلی کویین، بتوانند فیلم مستقل این شخصیت دوست داشتنی را تماشا کنند. جدا از این مورد، علاقه‌مندان به هارلی کویین در بازی فورتنایت هم می‌توانند از این کاراکتر استفاده کنند.

طبق جدیدترین اخبار بازی، پس از شایعات مختلف، بالاخره اپیک گیمز (Epic Games)، سازنده و ناشر Fortnite، به مناسبت اکران Birds of Prey رویداد جدیدی را برگزار کرده است. در جریان رویداد برگزار شده بازیکنان می‌توانند باندل کاراکتر هارلی کویین را از فروشگاه داخل فورتنایت خریداری کنند. باندل هارلی کویین شامل کاراکتر هارلی کوئین با ظاهر فیلم Suicide Squad، آیتم Punchline و Harley Hitter می‌شود. همچنین اسکین دیگری هم برای هارلی کوئین در بازی فورتنایت درنظر گرفته شده است.

بازیکنان با کامل کردن چالش‌های رویداد ذکر شده، می‌توانند اسکین Always Fantabulous هارلی کویین را آزاد کنند که مربوط‌به ظاهر این شخصیت در فیلم Birds of Prey می‌شود. دراین‌میان اشاره کنم که کاربران تنها تا ۲۸ بهمن ماه (۱۷ فوریه) فرصت دارند تا برای دریافت باندل و کامل کردن چالش‌های ذکر شده اقدام کنند. در گذشته شاهد کراس‌اورهای مختلفی میان فورتنایت و سایر فیلم‌های سینمایی در حال اکران بوده‌ایم که هرکدام محتویات منحصربه‌فردی را در اختیار کاربران قرار داده است. 

نظر شما

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share