فرهنگی و هنری

سریال House of the Dragon احتمالا در سال ۲۰۲۲ منتشر خواهد شد

ماه آبان امسال بود که شبکه HBO پس از اینکه اولین نسخه پیش درآمد سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) را لغو کرد، ساخت سریال پیش درآمد دیگری از دنیای وستروس را تایید و اعلام کرد. این سریال قرار است House of the Dragon (خاندان اژدها) نام داشته باشد که براساس از داستانی در کتاب Fire & Blood (آتش و خون) در دست ساخت است که سفارش یک فصل کامل از آن داده شده و فصل اول سریال پیش درآمد جدید بازی تاج و تخت قرار است در ۱۰ قسمت تولید و منتشر شود. اتفاقات این سریال قرار است ۳۰۰ سال پیش از حوادث سریال اصلی رخ دهد و تمرکز آن روی شروع و پایان خاندان تارگرین خواهد بود که درواقع قرار است شاهد نمایش داستان A Dance with Dragon (رقص اژدهایان) که جنگ داخلی خاندان تارگرین بود باشیم. 

حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اطلاعات جدیدی از زمان انتشار سریال House of the Dragon منتشر شده است. کیسی بلویز، رئیس برنامه‌های شبکه HBO در مصاحبه ای گفت که بهترین حدس او این است که سریال پیش درآمد Game of Thrones که براساس خاندان تارگرین در دست ساخت است، در سال ۲۰۲۲ از شبکه HBO منتشر شود. این زمانبندی خیلی دور از انتظارات نبود. در حال حاضر مدت زمان بسیار کمی از تایید ساخت سریال House of the Dragon می‌گذرد و اکنون اتاق نویسندگان سریال در حال تشکیل شدن است و همچنین سریال برای مراحل پیش از تولید آماده می‌شود. بلویز اعتقاد دارد که زمان تخمین زده شده که حدود ۲ سال است، زمان خوبی برای تیم تولید سریال است تا فیلمنامه‌های قسمت‌های آن را بنویسند و همچنین فیلمبرداری آن انجام شود.

جرج آر آر مارتین، خالق دنیای وستروس و رایان کندال، نویسنده شورانر سریال Colony (کلونی)، وظیفه خلق سریال House of the Dragon را بر عهده دارند. کندال وظیفه نوشتن فیلمنامه تمامی قسمت‌های سریال را بر عهده خواهد داشت و همچنین به‌عنوان شورانر نیز در این سریال حضور دارد. میگوئل ساپوچنیک، کارگردان ۶ قسمت از سریال Game of Thrones از جمله قسمت Hardhome، قسمت Battle of the Bastards و قسمت Winds of Winter، نیز وظیفه کارگردانی قسمت پایلوت و چند قسمت دیگر را بر عهده گرفته و همچنین به‌عنوان شورانر قرار است به کندال نیز برای ساخت این سریال کمک کند.

نظر شما

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share