ورزشی

رونالدو کابوس اتلتیکومادرید

مهاجم پرتغالی پس از سویا بیش از همه دروازه اتلتیکو مادرید را باز کرده است.

“به همین دلیل یوونتوس با من قرارداد امضا کرد؛” اظهارات کریستیانو رونالدو پس از هت‌تریک برابر اتلتیکو مادرید بود که منجر به صعود تیم تورینی به یک چهار نهایی لیگ قهرمانان اروپا شد. ستاره پرتغالی با به ثمر رساندن سه گل به کابوس روخی بلانکو تبدیل شد. این چهارمین هت‌تریک رونالدو برابر تیم دیگو پابلو سیمئونه بود. او پیش از این در سال‌های ۲۰۱۲، ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ توانسته بود در یک بازی سه بار دروازه تیم مادریدی را باز کند. بازیکن پرتغالی در مجموع ۲۵ گل برابر این تیم به ثمر رسانده است. با این حال هیچ کدام دردناک‌تر از هت‌تریک هشت ماه پیش نبود.

رونالدو امشب (سه‌شنبه) برای سی و پنجمین بار برابر اتلتیکو قرار می‌گیرد. درباره وضعیت بازیکن یوونتوس شایعه‌های زیادی وجود دارد. او در این فصل در ۱۴ بازی تنها شش گل به ثمر رسانده است. این آمار برای یک مهاجم عادی نگران کننده نیست اما ستاره پرتغالی به چنین شرایطی عادت ندارد. همچنین مشکل زانو موجب شده ۱۰۰ درصد روی فرم نباشد. او دیروز در شبکه‌های اجتماعی نوشت: بازگشتم.

رونالدو برابر آتلانتا استراحت کرد اما امشب (چهارشنبه) در کنار گونسالو ایگواین (پنج گل برابر اتلتیکو به ثمر رسانده است) یا پائولو دیبالا بازی خواهد کرد.

با این حال شاگردان سیمئونه از بازیکن شماره هفت یوونتوس مراقبت خواهند کرد. اتلتیکو دومین قربانی رونالدو محسوب می‌شود و تنها دروازه سویا را بیش از این بازی کرده است. او برابر این تیم ۲۷ گل به ثمر رسانده است.

نظر شما

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share