دانش و فناوری

نسخه Early Access بازی موبایل Minecraft Earth منتشر شد

به نظر می‌رسد که لقب یکی از بزرگترین بازی‌های جهان برای Minecraft کافی نبوده و این بازی در حال تبدیل شدن به خود کره‌ی زمین است. بازی جدید Minecraft Earth، با برخورداری از تکنولوژی واقعیت افزوده (AR)، امکان ساخت و ساز سازه‌های دنیای ماینکرفت را در جهان واقعی فراهم می‌کند. برای این کار، به یک گوشی هوشمند یا هر وسیله‌ی دیگری که از این تکنولوژی پشتیبانی می‌کند، نیاز خواهید داشت. بازی Minecraft Earth، توسط استودیوی موجانگ توسعه یافته و در نگاه اول، یادآور بازی محبوب Pokemon Go است. این بازی که در سال ۲۰۱۶ معرفی شد، چندین رکورد بی‌نظیر را در زمینه‌های مختلف از آن خود کرد. بنا به ادعای توسعه دهندگان بازی ماینکرفت زمین، این بازی با وجود شباهت‌های زیادی که به بازی پوکمون گو دارد، قرار است تجربه‌ی متفاوتی را با کاربران به اشتراک بگذارد.

نسخه‌ی بتای این بازی، در یک سری مناطق خاص قابل استفاده خواهد بود. ضمناً در صورتی که در شهرهای مشخص شده (نیویورک، لندن و سیدنی) سکونت داشته باشید، با نخستین اجرای بازی، رویداد ویژه‌ی Mobs in the Park برای شما فعال شده و به نسخه‌ی اختصاصی Jolly Llama در بازی دسترسی خواهید داشت.

نسخه‌ی بتای این بازی، هم‌اکنون در بریتانیا، استرالیا، کانادا، ایسلند، مکزیک و ایالات متحده قابل دسترسی می‌باشد. رویداد ویژه‌ی Mobs in the Park به مدت سه هفته و در شهرهایی که بالاتر به آن اشاره شده فعال خواهد بود.

نظر شما

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share