فرهنگی و هنری

تاریخ شروع پخش فصل هفتم سریال Brooklyn Nine-Nine اعلام شد

ماه اسفند گذشته بود که شبکه NBC از تمدید سریال Brooklyn Nine-Nine (بروکلین ناین-ناین) برای فصل هفتم خبر داد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تاریخ شروع پخش این سریال کمدی و سیتکام محبوب اعلام شده است. شبکه NBC با انتشار توییتی در صفحه رسمی سریال در توییتر اعلام کرد که پخش فصل هفتم سریال Brooklyn Nine-Nine از تاریخ ۶ فوریه ۲۰۲۰ (۱۷ بهمن ۱۳۹۸) آغاز خواهد شد. پخش فصل هفتم این سریال قرار است با یک قسمت یک ساعته که در واقع دو قسمت پشت سر هم است، آغاز شود که در حال حاضر اطلاعات بیشتری از آن در دسترس نیست. همچنین تصویری نیز منتشر شده که در این تصویر شاهد حضور جیک پرالتا در پوستری با حال‌وهوای فیلم Die Hard هستیم که در واقع برگرفته از تیزر فصل ششم سریال است.

اردیبهشت سال گذشته بود که شبکه فاکس پس از ساخت و انتشار ۱۱۰ قسمت و ۵ فصل از سریال Brooklyn Nine-Nine، تصمیم به لغو ادامه پخش این سریال کمدی محبوب گرفت، اما مدت کوتاهی بعد شبکه NBC حقوق پخش این سریال را دریافت و آن را احیا کرد و حال این شبکه خانه جدید این سریال کمدی محبوب شده است. هنوز تعداد رسمی قسمت‌های فصل هفتم سریال بروکلین ناین-ناین اعلام نشده، اما تاکنون اطلاعات ۱۳ قسمت ثبت شده است. فصل ششم این سریال در ۱۸ قسمت تولید و منتشر شده بود. مانند ۶ فصل گذشته نیز وظیفه ساخت فصل هفتم سریال Brooklyn Nine-Nine بر عهده دن گور و مایکل شور بوده است.

اندی سمبرگ در نقش جیک پرالتا، تری کروس در نقش تری جفردز، ملیسا فومرو در نقش ایمی سانتیاگو، استفانی بیاتریز در نقش رزا دیاز، جو لو ترالیو در نقش چارلز بویل، آندره بروگر در نقش کاپیتان ریموند هولت، درک بلاکر در نقش مایکل هیچکاک و جوئل مک‌کینن میلر در نقش نرم اسکالی، از جمله بازیگرانی هستند که در فصل هفتم سریال Brooklyn Nine-Nine حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

نظر شما

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share