دانش و فناوری

بازی The Long Dark 2 ساخته خواهد شد

بازی The Long Dark یک اثر اول شخص شبیه‌سازی بقا و اپیزودیک، ساخته شرکت کانادایی هینترلند (Hinterland) است. قسمت اول این بازی سال ۲۰۱۴ به‌صورت Early Access در دسترس کاربران استیم قرار گرفت. این بازی توانست بسیار موفق ظاهر شود و به‌طور کل سه میلیون نسخه فروش داشته باشد. کارگردان این بازی به‌تازگی اعلام کرده است که نسخه‌ی بعدی این سری بازی به‌زودی ساخته خواهد شد.

ون لیروپ (Van Lierop) در سخنرانی خود در کنفرانس Reboot Development Red این هفته، چند نکته در مورد آینده‌ی بازی Long Dark و همچنین پروژه‌های دیگری که Hinterland Studio امیدوار است تا دو سال دیگر روی آن‌ها کار کند، اعلام کرد. او به حاضران این کنفرانس در این رابطه گفت:

اکنون می‌توانیم بیان کنیم که Long Dark یک IP بسیار خوب محسوب می‌شود. به نظر می‌رسد که هواداران آنچه را که ما می‌سازیم دوست دارند. ما پنج قسمت وعده داده شده را منتشر خواهیم کرد و همچنین ما حالت Survival sandbox خود را نیز آپدیت می‌کنیم. احتمالاً در یک مقطع ما بازی Long Dark 2 را خواهیم داشت. احساس می‌کنم که باتوجه‌به جایگاه استودیوی ما در صنعت گیم، باید به اندازه‌ی کافی شجاع باشیم که بتوانیم قدم بعدی را برداریم. اگر ما امروز Long Dark را منتشر ‌می‌کردیم، به همان اندازه موفقیت آمیز نمی‌بود. نسخه‌ی بعدی The Long Dark باید به‌طور قابل‌توجهی بهتر از کاری باشد که تا به حال انجام داده‌ایم.

او در ادامه گفت:

من فکر نمی‌کنم بازی The Long Dark یک IP زمستانی باشد؛ بنابراین شما می‌توانید درباره‌ی این حرف هرچه می‌خواهید برداشت کنید. بازی Long Dark داستان‌های بسیار بیشتری برای گفتن دارد؛ پس ما یک بازی جدید برای فروش خواهیم داشت. همچنین امکان انتشار یک بسته‌ی الحاقی نیز وجود دارد. The Long Dark بسیار بیشتر از چیزی است که اکنون می‌بینید.

ون لیروپ خاطرنشان کرد که استودیوی Hinterland در حال حاضر در حال کار روی دو پروژه است که به‌زودی از آن‌ها با خبر خواهیم شد و همچنین این استودیو کارهای خود را به دیگر پلتفرم‌ها نیز گسترش خواهد داد. خود لیروپ نیز هم‌اکنون مشغول نوشتن فیلمی براساس بازی The Long Dark است. استودیو هینترلند همچنین امیدوار است که برای کمک به سازندگان بازی‌های مستقل دیگر در حوزه‌ی انتشار، چند پروژه را به‌عنوان ناشر و حامی قبول کند.

نظر شما

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share