ورزشی

شکست ۱۴۱ ثانیه‌ای بارسلونا

بارسلونا پیروزی‌اش را در ۱۴۱ ثانیه با شکست عوض کرد و برای سومین بار مغلوب لوانته شد.

بارسلونا شنبه شب در هفته دوازدهم لالیگا ۳ بر یک مغلوب لوانته شد. آبی اناری ها به لطف پنالتی که داور به نفع آنها گرفت نیمه نخست را با پیروزی یک بر صفر به پایان رساندند اما در نیمه دوم سه بار دروازه‌اش باز شد (دقایق ۶۱، ۶۳ و ۶۸). 

پانزدهمین شکست رسمی ارنستو والورده با بارسلونا در ۱۳۳ بازی رخ داد. لوانته بیش از دیگر تیم‌ها آبی اناری ها را مغلوب کرده است. تیم والنسیایی تاکنون سه بار بارسا را شکست داده است.

دومین شکست بارسلونا در تاریخ بود که پس از گلزنی لیونل مسی (اولین گل بازی) رخ داد. پیش از این آبی اناری ها در سال ۲۰۱۳ در آنوئتا ۳ بر ۲ مغلوب شده بودند.

بارسا در ۱۴۱ ثانیه پیروزی را با شکست عوض کرد. یک سال پیش اتفاق مشابهی افتاد اما سریع‌تر بود. لگانس در مدت ۶۹ ثانیه این کار را انجام داد.

نکته قابل توجه دیگری که نبود سرخیو بوسکتس در سه شکست این فصل بارسلونا در لالیگا بود. هافبک اسپانیایی در دیدار برابر اتلتیک بیلبائو در سن مامس و گرانادا حتی یک دقیقه هم بازی نکرد. در بازی دیشب هم زمانی وارد زمین شد که نتیجه مشخص شده بود. هر سه باخت تیم کاتالانی خارج از خانه رقم خورد.

تک گل بارسا را مسی در دقیقه ۳۸ از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند. ستاره آرژانتینی پانصدمین گلش را با پای چپ وارد دروازه حریفان کرد و یک رکورد جدید به نام خود ثبت کرد. کاپیتان بارسلونا تاکنون ۸۴ گل با پای راست، ۲۲ گل با سر، یک گل با دست چپ، یگ گل با قفسه سینه و یک گل با ران خود به ثمر رسانده است.

نظر شما

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share