فرهنگی و هنری

اولین تریلر فیلم Bloodshot با بازی وین دیزل منتشر شد

شرکت سونی پیکچرز با انتشار تیزری کوتاه اعلام کرد که اولین تریلر فیلم Bloodshot (بلادشات) منتشر خواهد شد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، سونی به وعده خود وفا کرده و به‌جای یک تریلر، دو تریلر از این فیلم اکشن با درجه سنی بزرگسال (R) منتشر کرده است. سونی دو تریلر برای فیلم Bloodshot منتشر کرده که یک تریلر در واقع برای بازار آمریکای شمالی و تریلر دیگر برای بازار بین المللی است. تمرکز هر دو تریلر روی بلادشات با بازی وین دیزل است و هر دو به منشا داستانی متفاوت این شخصیت با نسخه کامیک آن اشاره دارد.

در طول تریلر شاهد نمایش منشا داستانی شخصیت بلادشات و ماموریت او هستیم و در طول آن او متوجه می‌شود که همه چیز اشتباه است و اکنون در یک برنامه تحت نظارت گروهی از دانشمندان قرار دارد و او در واقع تبدیل به سلاحی برای اهداف آن‌ها شده است. همچنین تریلر بین المللی فیلم Bloodshot حاوی تصاویر جدیدی نیز است که در واقع تمرکز بیشتری روی صحنه‌های اکشن فیلم دارد.

طبق خلاصه داستان منتشر شده از فیلم، پس از قتل او و همسرش، ری گریسون که یک تفنگدار دریایی بود، توسط گروهی از دانشمندان به‌صورت مخفیانه احیا می‌شود. با پیشرفت فناوری نانو، او به یک ماشین کشتار بیوتکنولوژی فوق بشری تبدیل می‌شود که اکنون دیگر بلادشات نام دارد. همانطور که ری در حال تمرین با سوپر سربازان است، او نمی‌تواند چیزی از زندگی گذشته خود به یاد بیاورد، اما زمانی که خاطرات او به‌هم می‌ریزد، وی مردی را که او و همسرش را کشته بود به‌خاطر می‌آورد و برای گرفتن انتقام از تاسیساتی که در آن حضور دارد، خارج و متوجه می‌شود که این اتفاق بسیار متفاوت‌تر و فراتر از یک توطئه است که پیش از این به یاد آورده بود.

فیلم Bloodshot به‌کارگردانی دیو ویلسون، قرار است در تاریخ ۲۱ فوریه ۲۰۲۰ (۲ اسفند ۱۳۹۸) اکران شود. وین دیزل، توبی کبل، ایزا گونزالس، مایکل شین، سم هیوین، تلولا رایلی و الکس هرناندز، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم بلادشات حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. 

نظر شما

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share