دانش و فناوری

اطلاعات جدیدی از اعضای گروه Imperial Inquisition در بازی Star Wars: Jedi Fallen Order منتشر شد

چندی پیش بود که تریلر جدید بازی Star Wars: Jedi Fallen Order منتشر شد و در جریان آن شاهد مبارزه کال کستیس، قهرمان داستان، با باس‌های مختلفی بودیم. در میان تمامی باس‌های این بازی، اعضای گروه Imperial Inquisitor مهم‌ترین دشمنان شما به‌حساب می‌آیند؛ اشخاصی که به قدرت فورس حساس هستند و یک شکارچی برای Jediها به‌حساب می‌آیند. باتوجه‌به جدیدترین اخبار بازی، حساب کاربری توییتر EA Star Wars اطلاعات جدیدی را از دو عضو Imperial Inquisitor منتشر کرده است.

در بخشی از تریلر داستانی اخیر بازی شاهد نبرد کال با یکی از اعضای این گروه بودیم که Second Sister نام دارد. حساب کاربری EA Star Wars در مورد وی نوشته است:

ظالم و جاه‌طلب. Second Sister یکی از خطرناک‌ترین اعضای گروه Imperial Inquisitor به‌حساب می‌آید. وی با کشتن مخالفان سیاسی Emperial و همچنین اعضای Force-sensitive، به آرامش می‌رسد. وی مهارت بالایی با لایت‌سیبر دارد و بخش تاریک نیروی فورس هم به‌حساب می‌آید. بااین‌حال بزرگ‌ترین سلاح Second Sister هوش بسیار بالای او در شناسایی حریف و حرکات او است. 

درکنار Second Sister، حساب کاربری جنگ ستارگان الکترونیک آرتز اطلاعاتی را از Ninth Sister هم منتشر کرده است. 

Ninth Sister یکی دیگر از اعضای خطرناک و با ابهت اینکوئیزیتور است. هدف وی این است که ذهن حریفان را بخواند و همچنین از نیروی فورس هم بهره‌مند است. وی سرعت عمل سایر اعضای Imperial Inquisitor را ندارد، اما قدرت و جثه بسیار بزرگ او درکنار آموزش‌های مخصوصی (آموزش‌های مربوط‌به Jediها) که دیده است، سبب شده تا بتواند به‌حریف خود برتری داشته باشد. 

با این‌تفاسیر باید منتظر ماند و ببینیم ریسپاون اینترتینمنت (Respawn Entertainment) به چه شکل کاربران را ازطریق اعضای Imperial Inquisitor به‌چالش می‌کشد. بازی Star Wars: Jedi Fallen Order در تاریخ ۲۴ آبان ماه (۱۵ نوامبر) برای کامپیوتر، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان عرضه می‌شود. از دیگر اخبار حول این بازی هم می‌توان‌به رو به پایان بودن مراحل ساخت بازی اشاره کرد.

نظر شما

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share