دانش و فناوری

شخصیت های جوکر و ترمیناتور به‌زودی به بازی Mortal Kombat 11 اضافه می‌شوند

طرفداران بازی‌های مبارزه‌ای سالیان درازی است که به تجربه نسخه‌های جدید مجموعه محبوب و پرطرفدار Mortal Kombat عادت کرده‌اند. آخرین نسخه این سری تحت عنوان Mortal Kombat ۱۱ توانست به‌عنوان یکی از موفق‌ترین بازی‌های ساخته شده سال ۲۰۱۹ معرفی شود. از زمان انتشار بازی، تیم سازنده پشتیبانی خوبی از آن انجام داده و شخصیت‌های جدیدی به این نسخه از بازی اضافه کرده‌ است. از کاراکترهایی که حضور آنها در بازی قطعی است، می‌توان به شنگ سونگ (Shang Tsung)، نایت‌ولف (Nightwolf)، سیندل (Sindel) و اسپاون (Spawn) اشاره کرد. حال به مناسبت نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۹، تریلر جدیدی از بازی با محوریت معرفی دو شخصیت محبوب جوکر و ترمیناتور منتشر شده است.

باتوجه به اینکه هنوز گیم‌پلی از حضور این شخصیت‌‌ها نمایش داده نشده، اما به‌نظر می‌رسد، جوکر و سیندل با ظاهری جدید، اسپاون ظاهری شبیه به کتاب‌های کمیک و ترمیناتور شبیه آرنولد شوارزنگر در بازی حضور داشته باشند.

در آخر تریلر تاریخ عرضه بسته‌های الحاقی بازی که قرار است طی آنها این کاراکترها به آن اضافه شوند، اعلام می‌شود.

 حتما اطلاع دارید که نایت‌ولف و شنگ سونگ هم‌اکنون در دسترس علاقه‌مندان قرار دارند، اما ترمیناتور در تاریخ ۱۶ مهر (هشت اکتبر)، سیندل پنج آذر (۲۶ نوامبر)، جوکر هشت بهمن (۲۸ ژانویه) و اسپاون نیز در تاریخ ۲۷ اسفند (۱۷ مارس) وارد دنیای هیجان‌انگیز بازی می‌شوند.

بازی Mortal Kombat 11 در حال حاضر برای پلتفرم‌های پی سی، پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و نینتندو سوییچ منتشر شده و قرار است در آینده برای گوگل استیدیا نیز عرضه شود.

نظر شما

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share