فرهنگی و هنری

نتفلیکس سریال Big Mouth را برای سه فصل دیگر تمدید کرد

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، سریال Big Mouth برای سه فصل دیگر تمدید شده است. شبکه نت فلیکس اعلام کرد که این سریال انیمیشنی بزرگسالانه برای سه فصل دیگر تمدید شده و همچنین این سرویس استریم اعلام کرد که با استودیوی انیمیشن‌سازی تازه تاسیس Brutus Pink که به نیک کرول، اندرو گلدبرگ، مارک لوین و جنیفر فلاکت، تعلق دارد، قراردادی چند ساله و چند جانبه امضا کرده که طبق آن، Brutus Pink وظیفه دارد تا انیمیشن‌های سریالی و سینمایی را برای شبکه Netflix تولید و منتشر کند. انیمیشن Big Mouth یک انیمیشن سریالی نیم ساعته است که تمرکز آن روی جذاب‌ترین کابوس‌های نوجوانان در دوران بلوغ آن‌ها است و در واقع هدف سریال نمایش مشکلات نوجوانان در این سنین است.

تاکنون دو فصل از سریال Big Mouth تولید و منتشر شده که با استقبال منتقدان و بینندگان شبکه نتفلیکس نیز مواجه شده است. نتفلیکس پیش از این از تمدید این سریال برای فصل سوم خبر داده بود و حال در یک اقدام کم سابقه، انیمیشن Big Mouth برای فصل چهارم، فصل پنجم و فصل ششم نیز تمدید شده است. همچنین یک قسمت ویژه نیز از این انیمیشن سریالی تولید و منتشر و در مجموع ۲۱ قسمت از سریال Big Mouth تولید و از شبکه نتفلیکس منتشر شده است که فصل سوم ان نیز در ۱۰ قسمت تولید خواهد شد و قابل انتظار است سه فصل پس از آن نیز با همین تعداد قسمت تولید و منتشر شوند.

همچنین سریال Big Mouth تاکنون نامزد دریافت ۲ جایزه امی نیز شده است. نیک کرول، جان مولانی، جسی کلین، جیسون منتزوکس، جنی سلیت، فرد ارمیسن، مایا رودولف و جردن پیل، از جمله بازیگرانی هستند که به‌عنوان صداپیشه در انیمیشن Big Mouth حضور داشته و صداپیشگی این شخصیت‌ها را بر عهده داشته‌اند. کرول، گلدبرگ، لوین و فلاکت وظیفه ساخت این سریال انیمیشنی را نیز بر عهده دارند.

نظر شما

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share