فرهنگی و هنری

در تریلر رسمی فیلم Maleficent: Mistress of Evil با خانواده مالیفیسنت آشنا شوید

اردیبهشت امسال بود که کمپانی والت دیزنی اولین تیزر تریلر رسمی فیلم Maleficent: Mistress of Evil (مالیفیسنت: معشوقه شیطان) را منتشر کرد که در این تریلر کوتاه شاهد اولین تصاویر رسمی این فیلم لایو اکشن و مورد انتظار پاییز امسال بودیم. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تریلر جدیدی از فیلم Maleficent 2 (مالیفیسنت ۲) منتشر شده که در واقع اولین تریلر رسمی این فیلم نیز به حساب می‌آید. در تریلر فیلم Mistress of Evil پرنسس اورورا به دنبال ازدواج با شاهزاده فیلیپ است، اما مالیفیسنت با این موضوع موافق نیست. با این حال، او تصمیم می‌گیرد که جشن عروسی را خراب کند و بدین ترتیب او مورد هدف نیروهای سلطنتی قرار خواهد گرفت. مالیفیسنت در پایان تریلر به‌شدت زخمی می‌شود و در آب سقوط می‌کند، اما او در پایان متوجه می‌شود که تنها نیست و موجوداتی مثل او نیز در این دنیا حضور دارند.

اتفاقات فیلم Maleficent: Mistress of Evil چند سال پس از حوادث فیلم Maleficent (مالیفیسنت) آغاز خواهد شد که این فیلم همچنان به بررسی رابطه پیچیده بین پری شاخدار و ملکه جدید خواهد پرداخت که اکنون نیاز به اتحاد جدیدی برای مواجهه و مبارزه با دشمنان جدید و محافظت از گیاهان و موجودات جادویی که در آن ساکن هستند، دارند. آنجلینا جولی، ال فانینگ، میشل فایفر، اد اسکرین، چویتل اجیوفور، جن مورای، دیوید گیسی، هری دکینسون، سم رایلی، جودی شکونی، وارویک دیویس، جان کارو، ایملدا استنتون، جونو تیمپل، لسلی منویل و رابرت لیندسی، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Maleficent: Mistress of Evil حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم Maleficent: Mistress of Evil برای اکران در تاریخ ۱۸ اکتبر ۲۰۱۹ (۲۶ مهر ۱۳۹۸) برنامه‌ریزی شده است. یواخیم رانینگ، کارگردان فیلم Bandidas (باندیداس) و فیلم Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (دزدان دریایی کارائیب: مردان مرده داستان نمی‌گویند)، وظیفه کارگردانی دنباله فیلم Maleficent را بر عهده داشته است.

نظر شما

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share