دانش و فناوری

گرافیک بازی Red Dead Redemption 2 احتمالا به واسطه آپدیت ها افت می کند

بازی Red Dead Redemption 2 را باید یکی از برترین‌ آثار تاریخ صنعت بازی‌های ویدیویی دانست. اثری که علاوه بر شبیه‌سازی غرب وحشی با بیشترین جزئیات و روایت داستانی عالی و بی‌مانند، در جنبه‌های گرافیک هنری و فنی به دستاوردی مثال‌زدنی تبدیل شده است. با این حال طبق جدید‌ترین اخبار بازی، با استناد به گفته تعدادی از اعضای جامعه بازی مذکور، در صورتی که قصد دارید از بالاترین گرافیک بازی Red Dead Redemption 2 بهره ببرید، لازم است آن را آپدیت نکنید؛ زیرا با هر آپدیت گرافیک بازی افت می‌کند.

این افراد اعلام کرده‌اند که کمپانی Rockstar (راک استار) ویژگی Ambient Occlusion را به کلی حذف یا تغییر داده‌ است. این ویژگی را می‌توان نور‌پردازی واقع‌گرایانه بر اساس عوامل محیطی و مجاور معرفی کرد. به واسطه ویژگی مذکور مکان‌هایی که نور به آن‌ها نمی‌رسد یا از منبع نور دور بوده و دارای ابعادی کوچک هستند، به صورت تیره نمایش داده می‌شوند. 

یکی از عواملی که نباید تاثیر آن را در وقوع شرایط متفاوت از یاد برد، متغیر‌های موجود در بازی Red Dead Redemption 2 است. پیش از این در قبال بازی Marvel’s Spider-Man نیز شایعاتی مبنی بر افت گرافیکی بازی منتشر شده بود که با واکنش سازندگان و توضیحات آن‌ها در رابطه با تاثیر آب و هوا و مقطع زمانی رو‌به‌رو شد. همچنین تغییرات عمدی یا غیر‌عمدی در دارایی‌های بازی در آپدیت‌های بعدی که به موجب آن‌ها بازی بیش از پیش بهینه‌سازی می‌شود، امری مرسوم و متداول است.

بازی Red Dead Redemption 2 در تاریخ ۲۶ اکتبر ۲۰۱۸ (۴ آبان) روی پلتفرم‌های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وانعرضه شد. این بازی یکی از موفق‌ترین عرضه‌های تاریخ را تجربه و رکورد‌هایی را به نام خود ثبت کرده است. کمپانی Take-Two Interactive (تیک تو اینتراکتیو) در گزارش مالی خود اعلام کرد تا پایان سال ۲۰۱۸ تعداد ۲۳ میلیون نسخه از بازی مذکور را عرضه کرده است. همچنین این بازی در سه روز اول انتشار توانست ۷۲۵ میلیون دلار فروش را تجربه کند. از جوایزی که بازی Red Dead Redemption 2 از مراسم‌های مختلف دریافت کرده است، می‌توان به جایزه بهترین موسیقی از رویداد The Game Awards 2018 و جایزه منتخب منتقدین از مراسم Golden Joystick Awards اشاره کرد.

نظر شما

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share