دانش و فناوری

نقشه‌های بازی PUBG ریمستر می‌شوند

تیم توسعه‌ی بازی PUBG، به تازگی از ریمستر کردن نقشه‌های این بازی خبر داده است. این اقدام برای بهبود در تجربه‌ی بازیکنان در جهت پیدا کردن بهتر لوت انجام خواهد شد. استودیوی پابجی کورپ در سایت این بازی خبری منتشر کرده است و در آن به ریمستر شدن نقشه‌ی پابجی اشاره کرده است. تیم پابجی در این پست به کاربران خود گفت:

همانطور که تاکنون فهمیده‌اید، تصویری از نقشه‌ی Erangel فاش شده است. این تصویر اضافه شدن ساختمان‌های جدیدی به این نقشه را نشان می‌دهد. قصد داریم تا با اضافه کردن این ساختمان‌ها، تعادلی در لوت‌های بازی ایجاد کنیم. این کار در جهت بهبود کیفیت نقشه‌های بازی انجام می‌شود و در حال حاضر آزمایش کردن این تغییرات هستیم. این تغییرات تنها اقدام ما نخواهد بود.

این توضیحات پس از فاش شدن تصویری از نقشه‌ی Erangel بازی پابجی منتشر شد. در تصویر لو رفته، اضافه شدن ساختمان‌های جدید در نقشه‌ی بازی به چشم می‌آید؛ البته تیم توسعه‌ی بازی به این موضوع اشاره کرده که این تصاویر به‌ندرت نشان‌دهنده‌ی نتیجه‌ی نهایی است و قطعا تغییراتی در آن ایجاد خواهد شد. 

بسیاری از کاربران از به‌خاطر نبود تعادل در روند پیدا کردن لوت‌ها در بازی، از پابجی انتقاد کرده بودند؛ به عنوان مثال برخی از کاربران اعلام کردند که باید ۲۰ دقیقه از زمان خود را تنها برای پیدا کردن اسلحه و تجهیزات سطح پایین صرف کنند. این موضوع می‌توانند اضافه شدن ساختمان‌های جدید را در نقشه‌ی بازی تحت تاثیر قرار دهد؛ چرا که ساختمان‌ها به معنی بیش‌تر شدن مکان‌هایی است که می‌توان در آن لوت پیدا کرد. اقدام پابجی در این راستا این سوال را در ذهن کاربران ایجاد می‌شود که آیا مشکل پیدا کردن لوت بهتر حل می‌شود یا خیر. به هر جهت این تغییرات در مرحله‌ی آزمایشی قرار دارند و تا زمان رسمی شدن آن‌ها باید منتظر ماند.

اندرو

بازی محبوب PlayerUnknowns Battlegrounds برای پلتفرم‌های ویندوز، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، اندرویدو iOS منتشر شده است.

نظر شما

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share