ورزشی

حامد اسماعیل: پرسپولیس قوی است اما فقط پیروزی می‌خواهیم

بازیکنان السد با وجود ستایش از تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد که تنها به کسب سه امتیاز این دیدار فکر می‌کنند.

السد در هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا سه‌شنبه از تیم فوتبال پرسپولیس پذیرایی خواهد کرد.

حامد اسماعیل، بازیکن ملی پوش السد قبل از این دیدار، گفت‌: به خوبی این را می‌دانیم که بازی بسیار مهم و سختی پیش رو داریم. پرسپولیس از تیم‌های قوی محسوب می‌شود و اصلاً نمی‌توان این تیم را دست کم گرفت. با این حال باید این را بگویم که ما فقط به سه امتیاز این بازی و به پیروزی فکر می‌کنیم و چاره‌ای جز کسب سه امتیاز نداریم.

او در ادامه به شکست تیمش برابر الاهلی عربستان اشاره کرد و گفت‌: در دیدار نخست تن به شکست دادیم، اما ان‌شاء‌الله السد توانایی بازگشت به این رقابت‌ها را دارد و با پیروزی در این بازی شرایط خود را بهتر می‌کند. ما هنوز در آغاز راه قرار داریم و جای نگرانی در این زمینه وجود ندارد.

طارق سلمان، دیگر بازیکن السد هم، گفت‌: ما آماده هستیم که در این دیدار حساس به میدان برویم. همه بازیکنان از آمادگی و تمرکز بالایی برای پیروزی برخوردار هستند. آماده هستیم تا شکست در دیدار نخست برابر الاهلی را در این بازی جبران کنیم. باید به سطحی که هواداران انتظار دارند برگردیم.

او در پایان صحبت‌های خود، اضافه کرد: پرسپولیس تیم قوی است اما ما در ورزشگاه خانگی خود از انگیزه بالایی برخوردار هستیم و به دنبال کسب سه امتیاز این دیدار هستیم. هواداران تنها پیروزی از ما می‌خواهند و برای رسیدن به چنین هدفی نهایت تلاش خود را به کار می‌گیریم.

نظر شما

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share