دانش و فناوری

بتل پس Apex Legends هفته آینده در دسترس قرار می‌گیرد

مدتی پیش شایعاتی حول قهرمان جدید بازی Apex Legends به‌گوش می‌رسید؛ اینکه این بازی به‌زودی میزبان قهرمان جدیدی به‌نام Octane خواهد بود. حال طبق جدیدترین اخبار بازی، اوکتانه نام قهرمان بعدی بازی ایپکس لجندز خواهد بود و همچنین تصویری این قهرمان را هم در دسترس قرار داده است.

اوکتانه، یکی از المان‌های کلیدی بتل‌پس بازی Apex Legends است. در واقع بتل‌پس این بازی بتل رویال در روز سه‌شنبه ۲۱ اسفند ماه (۱۲ مارس) منتشر می‌شود و ظاهرا بازیکنان از طریق این بتل‌پس می‌توانند به‌قهرمان Octane هم دسترسی پیدا کنند. البته باتوجه به اخبار گذشته و جزئیات محتویات آینده ایپکس لجندز که از سوی ریسپاون (Respawn Entertainment) منتشر شده بود، مخاطبان احتمال می‌دادند که به‌زودی بتل‌پس این بازی عرضه شود.

با تمام این تفاسیر هنوز سوالات زیادی حول بتل‌پس بازی Apex Legends وجود دارد؛ اینکه قیمت این بتل‌پس چه‌قدر است و چه‌محتویاتی را ارائه می‌دهد؟ همچنین بین یک بتل‌پس تا بتل‌پس جدید چند ماه فاصله‌ است؟ باید منتظر ماند و ببینیم استودیو ریسپاون چه اطلاعات تکمیلی‌ای را منتشر می‌کند یا در روز عرضه بتل‌پس، چه مواردی را شاهد خواهیم بود. 

نظر شما

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share