ورزشی

۲۵ گل از دست رفته رئال مادرید

رئال مادرید پس از جدایی کریستیانو رونالدو با ۲۵ گل خود خداحافظی کرد.

رئال مادرید بدون کریستیانو رونالدو گل‌هایش را از دست داده است. این تیم دقیقاً با ۲۵ گل در سانتیاگو برنابئو خداحافظی کرده است. میسترچیپ در توئیترش یک آمار ضعیف را از تیم مادریدی منتشر کرد و نوشت: سفیدپوشان در ۲۰ بازی که در برنابئو انجام دادند تنها ۳۷ گل به ثمر رساندند. در ۹ فصل گذشته که رونالدو در این تیم بود، مادرید میانگین ۶۲ گل را در ۲۰ بازی به ثبت رساند.

مهاجم پرتغالی در ۹ فصلی که در مادرید حضور داشت توانست ۴۵۰ بار گلزنی کند. او میانگین ۵۰ گل در هر فصل را در این سال‌ها به ثبت رساند. مادرید سولاری دلش برای ستاره پرتغالی تنگ شده است. سفیدپوشان در این فصل در ۴۴ بازی تنها ۸۷ گل به ثمر رساندند و ضعیف‌ترین میانگین‌شان یعنی ۱.۹۷ گل در هر دیدار را به ثبت رساندند. این تیم در ۲۶ بازی لالیگا ۴۳ بار دروازه حریفان را باز کرد (میانگین ۱.۶۵ گل در هر بازی). مادرید فصل گذشته با رونالدو در ۶۲ بازی ۱۴۸ گل به ثمر رساند (۲.۳۸ گل در هر بازی).

زمانی که ستاره پرتغالی در تابستان مادرید را به مقصد تورین ترک کرد باشگاه با جایگزینی برای او قرارداد امضا نکرد.گرت بیل و کریم بنزما نتوانستند آمار بهتری در گلزنی به ثبت برسانند. مهاجم ولزی در این فصل ۱۳ بار در ۳۳ دیدار گلزنی کرد و بنزما در ۴۲ بازی ۲۰ گل به ثمر رساند.

نظر شما

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share