دانش و فناوری

یوبیسافت اطلاعات بیشتری درباره سیستم Clan بازی The Division 2 منتشر کرد

با نزدیک شدن به زمان عرضه‌ی بازی The Division 2، یوبی سافت اطلاعاتی در مورد سیستم Clan این بازی منتشر کرد.

بازی The Division 2 را می‌توان یکی از بازی‌های بسیار مورد انتظار دانست که در ۲۴ اسفند ماه در دسترس بازیکنان قرار می‌گیرد. داستان این قسمت از بازی دیویژن به‌ جای خیابان‌های نیویورک، در واشنگتن دی سی پساآخرالزمانی روایت می‌شود. به تازگی کمپانی یوبیسافت (Ubisoft) اطلاعات جدیدی راجع به سیستم Clan این بازی اعلام کرده است.

در بازی‌های کامپیوتری و ویدیویی، کلن به یک گروه سازمان یافته از بازیکنان گفته می‌شود که افراد با عضویت در آن گروه می‌توانند به طور منظم در یک یا چند بازی مولتی پلیر به همراه هم بازی کنند. در بازی The Division 2، تا سقف ۵۰ نفر (یا اکانت) می‌توانند در یک کلن عضو شوند و هر عضو می‌تواند تا سقف ۴ کاراکتر داشته باشد. برای راه اندازی یک کلن شما به حداقل ۴ عضو نیاز دارید و این ویژگی در مراحل اولیه‌ی بازی در دسترس قرار خواهد گرفت.

کلن‌ها در بازی The Division 2 همچنین از قابلیت چت صوتی تا سقف ۲۵ نفر به صورت همزمان در حین بازی، پشتیبانی می‌کند. اگر قصد دارید در بازی The Division 2 در کلنی عضو شوید، شما می‌توانید جستجوی خود را با انتخاب چند گزینه فیلتر کنید:

  • فعالیت: هدف عمده‌ی کلن (PvE ،PvP یا هردو)
  • بیشترین زمان فعالیت: بازه‌ای از روز که کلن بیشترین فعالیت را دارد
  • اتمسفر: اتمسفر کلی کلن. آیا به دنبال کلنی هستید که زیاد سخت نمی‌گیرد؟ یا کلنی که بر بخش‌های خاصی از بازی تمرکز دارد؟ یا کلنی که بسیار رقابت جو است؟
  • میکروفون: آیا برای عضویت در کلن نیاز به میکروفون است یا خیر
  • زبان: زبانی که به صورت عمده در کلن استفاده می‌شود
  • ریجن: مکان جغرافیایی اعضای کلن

بازی The Division 2 در تاریخ ۲۴ اسفند ماه (۱۵ مارس) برای کامپیوتر، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان عرضه خواهد شد.

نظر شما

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share