فرهنگی و هنری

بهرام توکلی: فیلم غلامرضا تختی در نوروز ۹۸ اکران خواهد شد

به تازگی بهرام توکلی ادعا کرده است که فیلم سینمایی «غلامرضا تختی» در نوبت اکران عید نوروز روی پرده خواهد رفت. 

چند روزی است که کارگردان‌ها و تهیه‌کنندگان سینمای ایران در موقعیت‌های مختلف برای نمایش فیلم‌شان در عید نوروز ۹۸ اعلام آمادگی می‌کنند. اما به تازگی و بنابر جدیدترین اخبار سینمای ایران، بهرام توکلی، کارگردان فیلم غلامرضا تختی از اکران قطعی این فیلم در عید نوروز خبر داده است. این در حالی است که تاکنون مقامات رسمی خبری از فیلم‌های اکران نوروز منتشر نکرده‌اند. بهرام توکلی در ابن‌باره در صفحه اینستاگرامش نوشت:

فیلم غلامرضا تختی نوروز اکران می‌شود. خسته نباشید می‌گم به همه گروه سازنده فیلم که افتخار داشتم کنارشون باشم، خسته نباشید به مردم و کارشناسانی که در طول جشنواره با انتخاب‌هاشون، استقبال و لطفشون دلگرممون کردند. امیدوارم در اکران همچنان حمایتمون کنید.

فیلم سینمایی «غلامرضا تختی» به کارگردانی بهرام توکلی با محوریت زندگی جهان پهلوان تختی ساخته شده است.غلامرضا تختی از اولین برنده‌های مدال طلا برای ایران در المپیک است. این پیشکسوت کشتی لقب جهان پهلوان را به دوش می‌کشید. فیلم سینمایی «غلامرضا تختی» با بازی بهنوش طباطبایی، آتیلا پسیانی، حمید رضا آذرنگ، پریوش نظریه، ستاره پسیانی، بانیپال شومون، مجتبی پیر زاده، علیرضا گودرزی و معصومه قاسمی پور ساخته شده است. این فیلم سینمایی برای اولین بار در سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد.

نظر شما

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share