دانش و فناوری

کارگردان بازی Bayonetta 2 از استودیو پلاتینیوم گیمز جدا شد

یوسوکه هاشیموتو بیشتر از یک دهه در استودیو PlatinumGames(پلاتینیوم گیمز) مشغول به کار بوده و در طی این مدت روی برخی از موفق‌ترین پروژه‌های این استودیو کار کرده است. شاخص‌ترین آثار کارنامه وی بازی‌های Bayonetta و Bayonetta 2 هستند که به ترتیب تهیه‌کنندگی و کارگردانی آن‌ها را بر عهده داشته است. حال طبق جدید‌ترین اخبار بازی، یوسوکه هاشیموتو در قالب یک توییت اعلام کرده که از استودیو پلاتینیوم گیمز جدا شده است. 

بر‌اساس توییت یوسوکه هاشیموتو، او که بیش از ۱۳ سال با استودیو پلاتینیوم گیمز همکاری کرده است، در تاریخ ۳۱ ژانویه (۱۱ بهمن) به صورت رسمی این استودیو را ترک کرده است. وی در ادامه توضیح می‌دهد که آخرین توییتش «شخصی‌تر از معمول است» و در آن از «تمام همکارانش و افرادی که بازی‌هایشن را پشتیبانی یا تجربه کرده‌اند» تشکر می‌کند. در پایان یوسوکه هاشیموتو از امیدواری‌اش نسبت به «استفاده از تجریباتی که در استودیو پلاتینیوم گیمز کسب کرده است  و در پروژه‌هایی که در آینده آغاز خواهد کرد» گفته است. در زمان نگارش این مطلب اطلاعاتی از پروژه‌های بعدی یوسوکه هایشموتو منتشر نشده است.

با این وجود که یوسوکه هاشیموتو تهیه‌کنندگی بازی Bayonetta و کارگردانی بازی Bayonetta 2 را بر عهده داشته است، سمت او در تیم تولید بازی Bayonetta 3 که مدتی پیش در جریان مراسم The Game Awards 2017 برای کنسول نینتندو سوییچ معرفی شد، نامشخص است. از دیگر تجربیات کاری یوسوکه هاشیموتو می‌توان به کارگردانی بازی Star Fox Zero همراه با یوگو هایاشی اشاره کرد.

نظر شما

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share