دانش و فناوری

عبور میزان عرضه Red Dead Redemption 2 از مرز ۲۳ میلیون نسخه

کمپانی تیک تو اینتراکتیو در بخشی از گزارش مالی خود، اعلام کرد که تا به امروز بیش از ۲۳ میلیون نسخه از بازی Red Dead Redemption 2 عرضه شده است. 

Red Dead Redemption 2 بدون شک یکی از بازی‌های بزرگ سال گذشته بود که چندی پیش، NPD آن را پرفروش‌ترین بازی سال در آمریکا معرفی کرد و از طرفی هم چند ماه پیش اعلام شده بود که میزان عرضه بازی، از مرز ۱۷ میلیون نسخه گذشته است. با این حال امروز و در جدید‌ترین اخبار بازی، تیک تو اینتراکتیو، کمپانی مادر راک‌استار گیمز و ناشر این اثر، در بخشی از جدید‌ترین گزارش مالی خود اعلام کرده که میزان عرضه این بازی تا پایان سال ۲۰۱۸، مرز ۲۳ میلیون نسخه را هم رد کرده است. 

میزان عرضه ۲۳ میلیون نسخه‌ای، عملکردی عالی برای بازی Red Dead Redemption 2 است و نشان از محبوبیت بالای آن دارد. میزان عرضه ساخته پیشین راک‌ استار گیمز یعنی GTA V، طبق اعلام چند وقت پیش سازندگان ۱۰۰ میلیون نسخه بوده است و باید منتظر ماند و دید که آیا Red Dead Redemption 2 در آینده قادر خواهد بود عملکرد این بازی را بهبود ببخشد یا خیر. به هر حال راک‌استار اکنون نسخه بتای بخش آنلاین این بازی را هم در دسترس قرار داده و از همان ابتدای عرضه هم شایعه‌هایی مبنی بر انتشار احتمالی بازی روی پی‌سی وجود دارند که در صورت تحقق یافتن، می‌تواند کمک بیش‌تری به فروش این بازی کند. 

 

نظر شما

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share