ورزشی

خشم مادریدی‌ها از برنامه‌ای که به نفع بارسلونا تمام شده است

باشگاه رئال مادرید از برنامه بازی‌های لالیگا که باعث شده است بارسلونا پیش از دیدار های رفت و برگشت مرحله نیمه نهایی کوپا دل ری استراحت بیش‌تری کند به شدت ناراحت است.

رئال مادرید از برنامه لالیگا در هفته‌های آینده ناراضی است، به خصوص در رابطه با دیدار با بارسلونا در مرحله نیمه نهایی کوپا دل ری. تیم کاتالانی دو روز بیش‌تر از رئال مادرید در دو بازی رفت و برگشت استراحت خواهد کرد.

در آخرین هفته بارسلونا شنبه دوم فوریه ساعت ۲۱ در نوکمپ به مصاف والنسیا رفت که این دیدار با تساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید. از طرفی رئال مادرید یک‌شنبه در سانتیاگو برنابئو ساعت ۲۳:۱۵ برابر آلاوس قرار گرفت یعنی ۲۶ ساعت و ۱۵ دقیقه دیرتر از حریف قدیمی‌اش. بارسا با این امتیاز بازی رفت را ساعت ۲۳:۳۰ برگزار خواهد کرد.

سانتیاگو سولاری پس از دیدار برابر آلاوس گفت: برنامه بازی‌ها را ما تنظیم نکردیم و به همین خاطر نمی‌توانیم به آن فکر کنیم. باید به این فکر کنیم که به بهترین شکل ممکن خود را آماده کنیم.

در بازی برگشت نیز چنین شرایطی حکم‌فرما است. بارسلونا شنبه بیست سوم فوریه ساعت ۱۸:۴۵ دقیقه در نرویونبازی می‌کند. از طرفی مادرید یک‌شنبه ساعت ۲۳:۱۵ در خانه لوانته بازی خواهد کرد. یعنی تیم کاتالانی در مجموع ۲۸ ساعت و نیم بیش‌تر از سفیدپوشان استراحت می‌کند. این شرایط مادریدی‌ها را عصبانی کرده است. آن‌ها خواهان این هستند که برنامه هفته بیست و چهارم لالیگا برای بازی برگشت کوپا تغییر کند و برابری وجود داشته باشد.

دیدار برگشت نیمه نهایی بیست و هفتم فوریه ساعت ۲۳:۳۰ در سانتیاگو برنابئو برگزار می‌شود.

نظر شما

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share