اقتصادیبازار

قیمت دلار و قیمت ارز در بازار امروز پنچ شنبه ۱۱ بهمن ۹۷

صرافی ملی قیمت دلار را برای امروز پنچ‌شنبه ۱۱ بهمن با کاهش ۵۰ تومان افزایش نسبت به نرخ‌های پایانی چهارشنبه، ۱۱ هزار و ۹۰۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۱ هزار و ۸۵۰ تومان خریداری می‌کنند.

قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها ۱۵۰ تومان کاهش یافت و ۱۴ هزار تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۳ هزار و ۹۰۰ تومان است.

اما قیمت ارز مبادله‌ای؛ بانک مرکزی در جریان قیمت‌گذاری ۴۷ ارز دولتی موجود در معاملات امروز پنچ‌شنبه ۱۱ بهمن ماه، نرخ ۸ ارز از جمله دلار آمریکا و درهم امارات ثابت ماند و نرخ پوند و ۳۱ ارز دیگر هم افزایش یافت.

براساس اعلام بانک مرکزی نرخ هر دلار آمریکا برای امروز (پنچ‌شنبه ۱۱ بهمن ماه) بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۴۲ هزار قیمت خورد. همچنین هر پوند انگلیس با ۱۵۴ ریال افزایش قیمت نسبت به روز گذشته امروز ۵۵ هزار و ۱۳۴ ریال و هر یورو نیز ۴۸ هزار و ۳۱۵ ریال ارزش‌گذاری شد.

دلار کانادا در مرکز مبادلات ارزی با قیمت ۳۱،۹۸۴ ریال، قیمت درهم امارات ۱۱،۴۳۷ ریال و قیمت لیر ترکیه نیز ۸،۰۳۹ ریال قیمت خورده و به واجدان شرایط دریافت ارز‌های دولتی فروخته می‌شود.

نظر شما

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share