ورزشی

روش جدید پاری سن ژرمن برای دور زدن فیرپلی مالی

باشگاه پاری سن ژرمن به کمک الدحیل می‌خواهد فیرپلی مالی را دور بزند.

آخرین حرکت پاریسن ژرمن برای دور زدن فیرپلی مالی در رابطه با شویاناکاجیما اتفاق خواهد افتاد. بازیکن جوان ژاپنی که ستاره تیم پورتومیننزه محسوب می‌شود جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ را به علت آسیب دیدگی از دست داد. تیم‌های بزرگی از جمله پورتو و باشگاه‌های لیگ برتر به دنبال جذب این بازیکن هستند. با این حال او در فصل نقل و انتقالات زمستانی در میان تعجب همگان به الدحیل قطر خواهد پیوست. او با قراردادی به ارزش ۳۵ میلیون یورو بازیکن صدرنشین قطر خواهد بود.

این انتقال گران‌ترین جابجایی در فوتبال این کشور آسیایی خواهد بود اما پشت این انتقال، پاری سن ژرمن حضور دارد. الدحیل مانند تیم پاریسی متعلق به خانواده سلطنتی قطر است و به همین خاطر این جابجایی عجیب به نظر نمی‌رسد. تیم فرانسوی در آینده نزدیک از بازیکن ۲۴ ساله برای تقویت تیم خود بهره خواهد برد. این حقه‌ها به خاطر رعایت نکردن فیرپلی مالی باشگاه پاری سن ژرمن است. این تیم تا وقتی رقم ورودی و خروجی‌اش در نقل و انتقالات برابر نشود نمی‌تواند قرارداد گران‌قیمتی با یک بازیکن امضا کند.

استفاده از باشگاهی همچون الدحیل می‌تواند روشی قانونی برای تقویت پاری سن ژرمن برای جذب بهترین بازیکنان شود. این اتفاق برای تیم‌هایی همچون منچسترسیتی، خیرونا، واتفورد و اودینزه که مالک مشترک دارند می‌افتد.

نظر شما

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share