دانش و فناوری

رویداد جدید Monster Hunter World به مناسبت سالگرد انتشار بازی آغاز شد

در رویداد Appreciation Fest در کنار کوئست‌های جدید، می‌توانید کوئست‌های ویژه‌ی رویدادهای قبلی را دوباره از نو تجربه کنید. تخفیف‌ها و آیتم‌های خریدنی جدید از دیگر موارد ویژه این رویداد هستند.

یک سال پیش و در همین ماه، کمپانی کپکام بازی Monster Hunter: World را منتشر کرد؛ اثری با کیفیت و خوش‌ساخت که توانست نمرات خوبی را از منتقدان دریافت و رضایت بازیکنان را هم جلب کند؛ نگاهی به لیست‌ برترین‌های سال مجامع مختلف و دیدن نام این بازی در اکثر بخش‌ها به‌عنوان یک رقیب اصلی برای دیگر بازی‌ها، از مواردی است که کیفیت بالای بازی را به‌ ما گوشزد می‌کند.

به‌تازگی و در جریان آخرین اخبار بازی، کمپانی کپکام یک رویداد جدید از این بازی را با نام Appreciation Fest آغاز کرده است. این رویداد که به مناسبت سالگرد انتشار بازی شروع شده، کوئست‌های ویژه‌، آیتم‌های خریدنی ویژه و مواردی از این دست را به بازی اضافه می‌کند.

رویداد Appreciation Fest تا ۲۱ فبریه (۲ اسفند) ادامه خواهد داشت. در جریان این رویداد، Gathering Hub بازی با مواردی مثل بالن، بادکنک، کیک و شیرینی و موارد این‌چنینی تزئین شده است. همچنین سرویس‌ها و فروش آیتم‌های مختلف در جریان این رویداد از تخفیف‌های خوبی برخوردار شده‌اند. طبق گفته‌ی کپکام، در جریان این رویداد می‌توانید تمامی کوئست‌های ویژه‌ی رویدادهای قبلی را از نو تجربه کنید و آیتم‌های به‌خصوصی که این کوئست‌ها در اختیارتان قرار می‌دهند را به‌دست آورید. علاوه بر این، رویداد Appreciation Fest کوئست‌های ویژه‌ی خودش را خواهد داشت و شما را با هیولاهایی بزرگ و وحشتناک رو به رو خواهد کرد.

اتصال به سرورهای بازی در این رویداد هم مزایای ویژه‌ی خاص خودش را دارد و همچنین یک‌سری bountie ویژه که انجام دادن‌شان دارای محدودیت زمانی است، راهی بازی شده‌اند. انجام دادن این بونتی‌ها به‌ شما یک‌سری Appreciation Tickets خواهد داد که با استفاده از آن‌ها می‌توانید پوشش Gala Suit را برای خود و پالیکوتان بسازید. کاراکترهای Handler و Poogie هم در جریان این رویداد، پوشش‌هایی ویژه دریافت می‌کنند.

نظر شما

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share