فرهنگی و هنری

تاریخ پخش فصل پایانی سریال Game of Thrones یکشنبه هفته آینده اعلام می‌شود

شبکه HBO اعلام کرد که روز یکشنبه هفته آینده قرار است تاریخ شروع پخش فصل پایانی سریال Game of Thrones تایید و اعلام شود.

ماه گذشته بود که اولین تیزر تریلر رسمی فصل هشتم و پایانی سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) منتشر شد که این تیزر کوتاه حاوی هیچ تصویر رسمی از این سریال مورد انتظار نبود. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، به زودی زمان شروع پخش فصل هشتم و پایانی این سریال بسیار محبوب تایید و اعلام خواهد شد. همانطور که پیش از این شبکه HBO اعلام کرده بود، پخش فصل پایانی سریال Game of Thrones از ماه آوریل سال ۲۰۱۹ (فروردین یا اردیبهشت ۱۳۹۸) آغاز خواهد شد، اما این شبکه تا به امروز تاریخ دقیق آن را اعلام نکرده است. حال صفحه توییتر این شبکه با انتشار تصویری از یک مکالمه پیامکی اعلام کرد که روز یکشنبه هفته آینده، ۱۳ ژانویه ۲۰۱۹‌ (۲۳ دی ۱۳۹۷) که پس فردا می‌شود، تاریخ رسمی شروع پخش فصل هشتم سریال Game of Thrones را اعلام خواهد کر

در حال حاضر تنها می‌دانیم که پخش فصل هشتم سریال Game of Thrones از شب یکشنبه در طول ماه آوریل ۲۰۱۹ آغاز می‌شود و ما قرار است پیش از شروع پخش فصل سوم سریال True Detective (کاراگاه حقیقی) این تاریخ را سرانجام متوجه شویم. پخش فصل سوم سریال True Detective که در ۶ قسمت تولید شده، از روز یکشنبه، ۱۳ ژانویه ۲۰۱۹ (۲۳ دی ۱۳۹۷) از شبکه HBO آغاز می‌شود و احتمالا ساعاتی قبل از آن شاهد اعلام تاریخ شروع پخش فصل پایانی سریال Game of Thrones خواهیم بود. با اینکه هنوز رسما تایید نشده، اما قابل انتظار است که شبکه HBO روز یکشنبه با انتشار یک تریلر یا تیزر تریلر این تاریخ را اعلام کند، اما این موضوع هنوز قطعی نیست و باید تا پس فردا صبر کرد. فصل هشتم سریال Game of Thrones در ۶ قسمت تولید شده است که طبق گفته HBO، تجربه تماشای هر قسمت مانند یک فیلم سینمایی خواهد بود.

کیت هرینگتون، امیلیا کلارک، نیکولای کاستر-والدو، لینا هیدی، پیتر دینکلیج، گوئندولین کریستی، ایزاک رایت، سوفی ترنر، میسی ویلیامز، جان بردلی-وست، آلفی آلن، ایان گلن، لیام کانینگهام، روری مک‌کین، هافثور یولی‌یس پی‌یرشون، کاریس فن هاوتن و جروم فلین، از جمله بازیگرانی هستند که در فصل پایانی سریال Game of Thrones حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. مانند ۷ فصل گذشته، دیوید بنیاف و دی. بی. وایس، وظیفه ساخت فصل هشتم این سریال را نیز بر عهده داشته‌اند.

نظر شما

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share