فرهنگی و هنری

تاریخ انتشار بلوری انیمیشن The Grinch اعلام شد

کمپانی یونیورسال و ایلومینیشن اینترتینمنت با انتشار تریلری تاریخ انتشار نسخه دیجیتالی و خانگی انیمیشن The Grinch را تایید و اعلام کردند.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تاریخ انتشار نسخه دیجیتالی و خانگی انیمیشن The Grinch (گرینچ) تایید و اعلام شده است. کمپانی یونیورسال پیکچرز و استودیوی انیمیشن‌سازی ایلومینیشن اینترتینمنت اعلام کردند که در ابتدا نسخه دیجیتالی این انیمیشن در تاریخ ۲۲ ژانویه ۲۰۱۹ (۲ بهمن ۱۳۹۷) منتشر خواهد شد و به دنبال آن شاهد عرضه نسخه خانگی انیمیشن گرینچ که شامل سه نسخه ۴K UHD، بلوری و DVD می‌شود، در تاریخ ۵ فوریه ۲۰۱۹ (۱۶ بهمن ۱۳۹۷) خواهیم بود. این انیمیشن اقتباسی از رمان How the Grinch Stole Christmas (چگونه گرینچ کریسمس را دزدید) اثر دکتر سوس (Dr. Seuss) است و داستان گرینچ را روایت می‌کند که ماموریت دارد تا کریسمس را بدزدد و تنها یک دختر کوچک که روحیه بخشنده‌ای دارد، می‌تواند باعث تغییر گرینچ شود. 

 

نسخه خانگی انیمیشن The Grinch که نهمین انیمیشن شرکت انیمیشن‌سازی ایلومینیشن اینترتینمنت است، دارای سه فیلم کوتاه نیز خواهد بود که این سه انیمیشن به ترتیب انیمیشن Dog Days of Winter با حضور گرینچ و مکس (سگ وفادار گرینچ)، انیمیشن Yellow is the New Black و انیمیشن Santa’s Little Helpers نام دارند که در دو انیمیشن دیگر شاهد حضور مینیون‌های دوست داشتنی خواهیم بود. همچنین یونیورسال تریلر نسخه خانگی و دیجیتالی انیمیشن The Grinch را نیز منتشر کرده است.

پیتر کندل لند و یارو چنی کارگردانی انیمیشن The Grinch را بر عهده داشته‌اند و مایکل لزیر نیز وظیفه نوشتن فیلمنامه این انیمیشن را بر عهده داشته است. بندیکت کامبربچ در نقش گرینچ، رشیدا جونز، کامرون سیلی، کینن تامسون، آنجلا لنسبوری، فارل ویلیامز، رامون همیلتون و اسکارلت استوز، از جمله بازیگرانی هستند که به‌عنوان صداپیشه در انیمیشن The Grinch حضور داشته و به صداپیشگی پرداخته‌اند. اکران جهانی انیمیشن The Grinch از آبان امسال آغاز شد واین انیمیشن سینمایی که رکورد افتتاحیه کریسمس را نیز شکسته، تا به امروز بیش از ۴۷۵.۹ میلیون دلار که شامل ۲۶۸ میلیون دلار در آمریکای شمالی و ۲۰۷.۹ میلیون دلار در دیگر کشورهای جهان می‌شود، در سراسر جهان فروش کرده است.

نظر شما

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share