دانش و فناوری

هواوی عرضه ۲۰۰ میلیون گوشی را با نسخه ویژه میت ۲۰ پرو جشن می گیرد

هواوی عرضه 200 میلیون گوشی را با نسخه ویژه میت 20 پرو جشن می گیرد

هواوی، با هدف گرامیداشت فروش ۲۰۰ میلیون گوشی هوشمند در سال ۲۰۱۸، نسخه های ویژه ی میت ۲۰ پرو و نوا ۴ هواوی را به بازار عرضه می کند.

در خرداد ماه سال جاری گفته شد که هواوی برای فروش حداقل ۲۰۰ میلیون گوشی در سال ۲۰۱۸ برنامه ریزی نموده است. چند روز قبل، هواوی طی بیانیه ای اعلام کرد که با فروش بیش از ۲۰۰ میلیون دستگاه گوشی در سال ۲۰۱۸ رکوردشکنی نموده است.

هواوی در شرایطی موفق شده به چنین حجم فروشی دست بیابد که در عمل بازار آمریکا را از دست داده است. دولت آمریکا، هواوی را تهدیدی علیه امنیت ملی این کشور معرفی نموده است. درنتیجه تعداد بسیار کمی گوشی هوشمند هواوی در بازار ایالات متحده آمریکا عرضه خواهد شد. در سال جاری میلادی، سری محصولات هواوی  پی ۲۰ وهواوی میت ۲۰ هم از سوی کاربران و هم از سوی تحلیلگران بازار، مورد توجه قرار گرفتند. با توجه به یکی از گزارش های منتشرشده، بیش از ۱۶ میلیون دستگاه از هواوی میت ۲۰ به بازار عرضه گردیده است و بیش از نیمی از خریداران آن خانم ها بوده اند.

هواوی عرضه 200 میلیون گوشی را با نسخه ویژه میت 20 پرو جشن می گیرد
هواوی عرضه ۲۰۰ میلیون گوشی را با نسخه ویژه میت ۲۰ پرو جشن می گیرد

هواوی اعلام کرده بود که از زمان عرضه ی این گوشی هوشمند در ماه اکتبر، بیش از ۵ میلیون دستگاه میت ۲۰  به بازار عرضه نموده است. هواوی انتظار داشت که در خط تولید هواوی میت ۲۰ بتواند بیش از ۲۰ میلیون دستگاه به بازار عرضه کند.

اکنون، باتوجه به فروش ۲۰۰ میلیون گوشی هوشمند، هواوی نسخه ی ویژه ی هواوی میت ۲۰ پرو را به بازار عرضه می کند. هی بنگ، مدیر بخش گوشی های هوشمند هواوی نیز ازطریق شبکه ی اجتماعی ویبو چین این خبر را تأیید کرده و وبسایت GizmoChina نیز این خبر را پوشش داده است. این نسخه ی ویژه به رنگ زمردی از حافظه ی رم ۸ گیگابایتی و حافظه ی داخلی ۲۵۶ گیگابایتی بهره می برد که قیمتی به مراتب بالاتر از گران قیمت ترین مدل گوشی های همین سری خواهد داشت و می تواند با آن ها رقابت کند. همچنین هواوی برای تحقق اهداف خود، نسخه ی تازه ای از هواوی نوا ۴ را به رنگ قرمز به بازار عرضه می کند.

هواوی در پنل پشتی هر دو نسخه ی ویژه ی خود، لوگوی مخصوص گرامیداشت و یادبود فروش ۲۰۰ میلیون گوشی هوشمند را حک کرده که یادآور هدفگذاری فروش ۲۰۰ میلیون گوشی هوشمند در سال ۲۰۱۸ میلادی است. هواوی هنوز قیمت گوشی های جدید را اعلام ننموده است ولی انتظار داریم که علاقه مندان بتوانند هر دو مدل را از روز اول ژانویه ۲۰۱۹ در ساعت ۱۰:۰۸ به وقت محلی خریداری کنند. بی شک حجمی از تولید این دو گوشی های هوشمند، به طور یارانه ای به صدها کمپانی چینی فروخته خواهد شد.

نظر شما

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share