دانش و فناوری

معرفی سه مدل گوشی هوشمند جدید سری گلکسی M سامسونگ در ماه آینده

با توجه به آخرین خبرها انتظار داریم سامسونگ سه مدل از گوشی های هوشمند اقتصادی سری گلکسی M خود را ماه آینده در هند رونمایی کند.

پیش از این گفته شده بود سری گلکسی M سامسونگ به زودی رونمایی خواهد شد. با توجه به آخرین خبرها، انتظار داریمگوشی های هوشمند سامسونگ سری Galaxy M ماه آینده معرفی شوند.

باتوجه به گزارش ها و بنچمارک های منتشرشده، اطلاعاتی درباره ی تنوع رنگ و تنوع ظرفیت حافظه ی داخلی و مشخصات گوشی های هوشمند سری گلکسی M سامسونگ دردسترس علاقه مندان قرار گرفته است. به لطف آخرین خبرها، اینک از زمان رونمایی این گوشی های هوشمند نیز اطلاع پیدا کرده ایم.

با توجه به گزارش آژانس خبری IANS، سامسونگ درنظر دارد ماه آینده، گوشی های سری گلکسی M را در هند رونمایی کند که شامل سه گوشی هوشمند جدید خواهد شد. این گزارش که با توجه به اطلاعات یکی از منابع آگاه از صنعت موبایل انتشار یافته، ادعا می کند مدل های جدید از بعضی مشخصات برخوردار خواهند بود که برای نخستین بار معرفی می شوند و از این حیث، وجه تمایزی درمقایسه با سایر گوشی های هوشمند در بازار شلوغ هند خواهند داشت. البته در گزارش منتشرشده، توضیحی درباره ی مشخصات گوشی های هوشمند سری گلکسی M ارائه نمی دهد؛ ولی به نظر می رسد سامسونگ در عرضه ی گوشی های سری جدید خود همان استراتژی گوشی های میان رده را دنبال می کند که در ماه های گذشته درپیش گرفته است.

درحالی که در گزارش منتشرشده به طور مشخص به نام مدل ها اشاره ای نمی کند؛ ولی انتظار داریم این گوشی های هوشمند همان گوشی های گلکسی M10 و گلکسی M20 و گلکسی M30 باشد که در اخبار لو رفته گذشته به نام آن ها اشاره گردیده است. البته با توجه به آخرین گزارش غیررسمی منتشرشده در ساعات قبل، به نظر می رسد مدل هایی که به احتمال زیاد به زودی معرفی شوند، با نام گلکسی M1 و گلکسی M2 و گلکسی M3 به بازار عرضه شوند. البته در بعضی صحبت های آنلاین نامی از گوشی گلکسی M50 نیز برده گردیده است؛ اما مطمئن نیستیم این گوشی هوشمند یکی از سه دستگاهی باشد که قرار است ماه آینده معرفی شود.

پیش از این گلکسی ام ۱۰ با اکسینوس ۷۸۷۰ و ۳ گیگابایت رم در گیک بنچ رؤیت شد. گلکسی M30 نیز با اکسینوس ۷۸۸۵ و حافظه ی رم ۴ گیگابایتی و اندروید ۸.۱ (Oreo) در بنچمارک گیک بنچ مشاهده شد. در صورتی که چه مشخصات گوشی رسمی ممکن است تاحدی با مشخصات نمونه ی اولیه ی استفاده شده در بنچمارک متفاوت باشد، باتوجه به همین اطلاعات هم می توانیم متوجه شویم سری Galaxy M گوشی های هوشمند اقتصادی خواهند بود. پیش از این نیز در اخبار دیگری به این موضوع اشاره شده بود. به نظر می رسد سامسونگ تصمیم گرفته باتوجه به بازار هند، گوشی هوشمند اقتصادی را به عنوان سری جدید خود در بازار هند معرفی کند.

نظر شما

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share