دانش و فناوری

معرفی شیائومی پلی با بسته ۱۰ گیگابایتی رایگان

معرفی شیائومی پلی با بسته 10 گیگابایتی رایگان

شیائومی پلی علاوه بر بریدگی بالای نمایشگر قطره ای شکل، با ۱۰ گیگابایت اینترنت رایگان در هر ماه معرفی خواهد شد.

انتظار داریم شیائومی پلی در تاریخ ۲۴ دسامبر برابر با ۳ دی ماه معرفی خواهد شد. پیشتر گفته شده بود که شیائومی گوشی پلی را با بریدگی بالای نمایشگر قطره ای معرفی می کند.

یکی از مدیران شیائومی به یکی از منابع چینی اعلام کرد که گیمرها و طرفدارها می توانند از کار کردن با گوشی شیائومی پلی لذت ببرند و دیگر لازم نیست نگران حجم اینترنتی مصرفی خود، روی گوشی هوشمندشان باشند؛ شیائومی طرح جالب توجهی برای کاربران شیائومی پلی درنظر گرفته است.

علاقمندان به این گوشی، با خرید شیائومی پلی به طور نامحدود می توانند به اینترنت متصل شوند. البته ابتدا بسته ی اینترنت ۱۰ گیگابایتی پرسرعت، بدون نیاز به پرداخت هزینه ای جداگانه در اختیار آن ها قرار می گیرد. از هفته ی گذشته تا به حال، این دومین باری است که شیائومی طرح های اتصال به اینترنت رایگان را در اختیار کاربران قرار می دهد. با توجه به گزارش IT Home، شیائومی در طرح دیگری، ۶۶۶ گیگابایت اینترنت رایگان در اختیار بعضی توسعه دهندگانی که در حال کار روی بروزرسانی جدید شیائومی می مکس ۳ هستند قرار داده است. این خدمات رایگان از طریق نصب اپلیکیشن و بعضی تنظیمات در اختیار توسعه دهندگان قرار داده گردیده است.

همن طور که گفته شد، Xiaomi Play با بریدگی بالای نمایشگر قطره ای شکل به بازار عرضه می شود. همچنین انتظار داریم، شیائومی پلی با نمایشگر  ۵.۸۴ اینچی با رزولوشن Full HD+، حافظه ی رم  ۳/۴/۶ گیگابایتی، حافظه ی داخلی ۳۲/۶۴/۱۲۸ گیگابایتی و دوربین اصلی ۱۲ مگاپیکسلی به همراه باتری ۲۹۰۰ میلی آمپرساعتی معرفی شود. اطلاعات خاصی در مورد سیستم عامل آن هنوز منتشر نگردیده است.

نظر شما

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share