دانش و فناوری

جزئیات جدیدی از بازی Halo Infinite منتشر شد

در جریان یک لایو استریم، استودیو ۳۴۳Industries جزئیات تازه‌ای از جدید‌ترین محصول خود یعنی بازی مورد‌انتظار Halo Infinite را اعلام کرده است.

کمپانی مایکروسافت با دست پر به نمایشگاه E3 2018 آمده بود. در کنفرانس این کمپانی در نمایشگاه مذکور نه تنها اعلام شد استودیو‌های Undead Labs‌،Playground Games ،Ninja Theory و Compulsion Games خریداری شده‌اند، بلکه شاهد نمایش‌های تماشایی از بازی‌های Gears 5 ،Cyberpunk 2077 ،Devil May Cry 5 و Forza Horizon 4 بودیم. با این حال یکی از هیجان‌انگیز‌ترین بخش‌های این کنفرانس را باید معرفی ششمین بازی اصلی سری Halo با نام بازی Halo Infinite دانست. حال طبق جدید‌ترین اخبار بازی، استودیو ۳۴۳Industries که وظیفه ساخت این بازی را بر عهده دارد، اطلاعات جدیدی از این اثر را در قالب یک لایو استریم منتشر کرده است.

استودیو ۳۴۳ اینداستریز در حال کار روی یک موتور جدید برای ساخت بازی Halo Infinite است. این امر ممکن است عرضه بازی مذکور را تا بعد از سال ۲۰۱۹ به تعویق بیندازد. به این دلیل که استودیو ذکر شده مشغول آزمایش حالت Split-screen چهار نفره در موتور جدید است، انتظار می‌رود که این حالت در بازی Halo Infinite وجود داشته باشد. در جریان لایو استریم استودیو ۳۴۳Industries اعلام شد که شخصی‌سازی زره در بازی Halo Infinite با الهام از سیستم موجود دربازی Halo: Reach طراحی شده است. همچنین آن دسته از بازیکنانی که در بازی Halo 5: Guardians به سطح ۱۵۲ رسیده‌اند در بازی Halo Infinite یک پاداش ویژه دریافت خواهند کرد که سازندگان تا‌کنون آن را معرفی نکرده‌اند.

در ادامه لایو استریم، استودیو ۳۴۳Industries به سراغ بازی پیشین این استودیو یعنی بازی Halo 5: Guardians می‌رود. استودیو مذکور به این نکته اشاره کرده است که موارد زیادی در رابطه با شخصی‌سازی زره و Emblem برای اضافه کردن به این بازی باقی نمانده است. علی‌رغم اینکه به صراحت گفته نشده است، اما کاهش محتویات پس از عرضه بازی Halo 5: Guardians را می‌توان نتیجه تمرکز بیشتر استودیو ۳۴۳Industries روی ساخت بازی Halo Infinite دانست.

بازی Halo Infinite در تاریخ نامعلومی رو پلتفرم‌های پی سی و ایکس باکس وان عرضه خواهد شد.

نظر شما

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share