دانش و فناوری

گوشی ۵G‌ سامسونگ در کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۹ معرفی خواهد شد

گوشی 5G‌ سامسونگ در کنگره جهانی موبایل 2019 معرفی خواهد شد

انتظار داریم سامسونگ در کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۹، گوشی هوشمند ۵G خود را به نمایش بگذارد.

با توجه به آخرین گزارش ها از کره ی جنوبی، به نظر می رسد سامسونگ در نظر دارد در کنگره ی جهانی موبایل ۲۰۱۹ که قرار است ماه فوریه در بارسلونا برگزار شود، گوشی ۵G خود را به نمایش بگذارد.

کنگره ی جهانی موبایل (MWC)، یکی از بزرگ ترین رویدادها ی نمایشگاهی است که هر سال پس از سال نو میلادی برگزار خواهد شد و سامسونگ قبل از این نیز از طریق همین رویداد، دستگاه ها و محصولات خلاقانه ی خود را به نمایش گذاشته است.

باتوجه به اخبار غیررسمی و لو رفته، انتظار داریم که سامسونگ گلکسی اس ۱۰ را نیز در MWC 2019 معرفی کند؛ البته این خبر هنوز رسماً تایید نگردیده است. با وجودی که انتظار نمی رود تمام مدل های گلکسی اس ۱۰ از اتصال به شبکه ی ۵G پشتیبانی کنند، اما گفته گردیده است که این گوشی هوشمند، نخستین گوشی سامسونگ خواهد بود که از اتصال به شبکه ی ۵G پشتیبانی می کند.

گوشی 5G‌ سامسونگ در کنگره جهانی موبایل 2019 معرفی خواهد شد
گوشی ۵G‌ سامسونگ در کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۹ معرفی خواهد شدگوشی ۵G‌ سامسونگ در کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۹ معرفی خواهد شد

انتظار داریم گوشی ۵G سامسونگ در ماه مارس برابر با اسفندماه معرفی شود. یکی از منابع آگاه بازار، در گزارشی به این موضوع اشاره نموده است که هر دو کمپانی سامسونگ و ال جی، گوشی های ۵G خود را در MWC 2019 به نمایش خواهند گذاشت؛ البته هر دو کمپانی قصد دارند گوشی های هوشمند خود را در ماه مارس و پیش از راه اندازی شبکه های ۵G تجاری در بازارهای منتخب معرفی کنند. با توجه به اطلاعات منتشرشده در این گزارش، معرفی گوشی های هوشمند سریگلکسی اس، همزمان با دهمین سالگرد سامسونگ خواهد بود.

با توجه به گزارش های قبلی انتظار داریم که سامسونگ در کنار سه مدل گوشی گلکسی اس ۱۰، یک نسخه را نیز با پشتیبانی از شبکه ی مخابراتی ۵G معرفی کند. گوشی ۵G سامسونگ در تعداد محدود و به بازارهای منتخب عرضه می شود. شبکه های تجاری ۵G در نیمه ی اول سال ۲۰۱۹ در کره جنوبی و آمریکا فعالیت خود را شروع خواهند کرد. احتمال دارد کمپانی ال جی نیز در MWC 2019 دست پر ظاهر شود. به تازگی بخش گوشی هوشمند ال جی پیشرفت های خوبی داشته است. پیشتر انتظار می رفت ال جی گوشی ۵G خودش را در ماه می معرفی کند، ولی آخرین خبرها خبر از آن می دهد که ال جی در نظر دارد گوشی ۵G خودش را به کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۹ برساند و قصد ندارد در بازار عقب تر از بقیه قرار داشته باشد.

با توجه به اعلام سامسونگ، گوشی ۵G این کمپانی به وسیله ی اپراتورهای تلفن همراه ورایزون و AT&T پشتیبانی می شود. همچنین گوشی ۵G دیگری نیز  در نیمه ی اول سال ۲۰۱۹ به بازار عرضه می شود که اپراتور تلفن همراه AT&T از آن پشتیبانی می کند. احتمال دارد این دستگاه گلکسی نوت بعدی سامسونگ با پشتیبانی از اتصال ۵G باشد.

نظر شما

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share