دانش و فناوری

گلکسی اس ۱۰ روزنه نمایشگر کوچکتری نسبت به گلکسی A8s خواهد داشت

گلکسی اس 10 روزنه نمایشگر کوچکتری نسبت به گلکسی A8s خواهد داشت

روزنه نمایشگر گوشی هوشمند گلکسی اس ۱۰ سامسونگ، هم اندازه ی روزنه ی نمایشگر گلکسی A8s نخواهد بود.

گلکسی A8s سامسونگ با روزنه نمایشگر در حالی معرفی گردید که بسیاری از طرفداران سامسونگ منتظر بودند با اطلاع پیدا کردن از ابعاد روزنه ی نمایشگر آن، اطلاعاتی در مورد روزنه ی نمایشگر گلکسی اس ۱۰ سامسونگ به دست بیاورند.

تمامی تیزرها و تصاویر لو رفته ی گلکسی A8s قبل از رونمایی، ابعاد کوچک تری از روزنه ی نمایشگر را نسبت به ابعاد واقعی آن به نمایش گذاشته بودند. Galaxy A8s نخستین گوشی هوشمند سامسونگ با نمایشگر Infinity-Oاست. انتظار داریم سامسونگ، هر سه مدل گوشی گلکسی اس ۱۰ خود را با این نمایشگر به بازار عرضه کند. بر اساس محافظ نمایشگر منتسب به گلکسی اس ۱۰ سامسونگ، به نظر می رسد روزنه ی نمایشگر گلکسی اس ۱۰ از روزنه ی نمایشگر گلکسی A8s کوچک تر باشد.

گلکسی اس 10 روزنه نمایشگر کوچکتری نسبت به گلکسی A8s خواهد داشت
گلکسی اس ۱۰ روزنه نمایشگر کوچکتری نسبت به گلکسی A8s خواهد داشت

انتظار داریم، سه مدل گوشی سامسونگ، یکی با نمایشگر ۵.۸ اینچی، دیگری با نمایشگر ۶.۱ اینچی و در نهایت مدل سوم یعنی گلکسی اس ۱۰ پلاس با نمایشگر ۶.۴ اینچی به بازار عرضه شوند. همچنین انتظار داریم هر سه مدل با نمایشگر Infinity-O معرفی شوند. نسخه ی پایین رده ی گلکسی اس ۱۰، با نمایشگر تخت به بازار عرضه می شود. به علاوه، گلکسی اس ۱۰ قرار است دارای روزنه ی نمایشگر مخصوص دوربین سلفی باشد. با چنین طراحی، دیگر نیازی به بریدگی بالای نمایشگر نخواهد بود.

باتوجه به تصویر منتسب به محافظ نمایشگر گلکسی اس ۱۰، به نظر می رسد که ابعاد روزنه ی نمایشگر گلکسی اس ۱۰ سامسونگ کوچکتر از روزنه ی نمایشگر گلکسی A8s باشد. همچنین باتوجه به تصویر، به نظر می رسد که گلکسی اس ۱۰ از حاشیه ی باریک تری نسبت به گلکسی A8s بهره ببرد. کاربران به راحتی نمی توانند با گوشی هوشمند گلکسی اس ۱۰ مجهز به نمایشگر ۶.۱ اینچی و نسبت تصویر ۱۹ به ۹ با یک دست کار کنند.

به علاوه در نظر داشته باشید که گلکسی A8s، نخستین گوشی هوشمند سری گلکسی A سامسونگ با نمایشگر LCD است. اما گلکسی اس ۱۰ با چنین مشخصاتی معرفی نمی شود و قرار است با نمایشگر AMOLED به بازار عرضه گردد. معمولا، محافظ نمایشگر و قاب منتسب به گوشی های پرچمدار زودتر از موعد رونمایی رویت می شوند. با این حال، نمی توانیم از همه ی مشخصات گوشی های پرچمدار، با استفاده از محافظ نمایشگر و قاب اطلاع پیدا کنیم.

نظر شما

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share