دانش و فناوری

چهارمین نسخه گلکسی اس ۱۰ قابلیت پشتیبانی از ۵G دارد

چهارمین نسخه گلکسی اس 10 قابلیت پشتیبانی از 5G دارد

تا به حال، تصاویر و اطلاعات سه مدل از تلفن هوشمند گلکسی اس ۱۰ سامسونگ فاش گردیده است. آیا مدل چهارم همان مدل ۵G خواهد بود؟

گذشتهاً، تصاویری از چهارمین مدل گوشی جدید و معرفی نشده سامسونگ گلکسی اس ۱۰ (Samsung Galaxy S10) انتشار یافته است که گمان می رود همان مدل ۵G از این تلفن هوشمند جدید باشد.

تا به حال سه مدل از مدل های گوشی هوشمند و پرچمدار گلکسی اس ۱۰ سامسونگ با شماره های SM-G970، SM-G973 و SM-G975 فاش گردیده است که پیش بینی خواهد شد مربوط به گلکسی اس ۱۰ لایت (Galaxy S10 Lite)، گلکسی اس ۱۰ (S10) و گلکسی اس ۱۰ پلاس (+S10) باشد. پس، تصور خواهد شد چهارمین مدل، یک مدل شگفت انگیز باشد.

چهارمین نسخه گلکسی اس 10 قابلیت پشتیبانی از 5G دارد
چهارمین نسخه گلکسی اس ۱۰ قابلیت پشتیبانی از ۵G دارد

طبق تصاویر لو رفته، مدل تازه ای که به این خانواده اضافه شده، مدلSM-G977 با تنوع مدل SM-G977U برای امریکا و SM-G977N برای کره جنوبی است. البته، مدلSM-G977F برای اروپا هنوز رؤیت نشده و به همین دلیل گمان می رود نسخه خاصی از گلکسی اس ۱۰ باشد که کماکان در دست ساخت است و در مدت زمان کوتاهی به سه مدل دیگر این خانواده خواهد پیوست.

به احتمال خیلی زیاد، این مدل جدید لو رفته همان مدل ۵G از خانواده گلکسی اس ۱۰ سامسونگ باشد که این کمپانی فعلا در حال کار روی آن است. این امر می تواند همان دلیلی باشد که عدم وجود نسخه اروپایی تا به حال را توجیه می کند.

ممکن است سازگاری با شبکه ۵G یکی از مشکلات پیش رو و دلیل تأخیر لو رفتن تصاویر این محصول باشد که مخصوص بازار اروپا طراحی گردیده است. این احتمال نیز وجود دارد که سامسونگ فکر نمی کند اپراتورهای بومی قادر به توسعه پوشش دهی شبکه ۵G با سرعت کافی نباشند.

نظر شما

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share