دانش و فناوری

عبور تعداد کاربران سری هواوی نوا از مرز ۶۵ میلیون نفر

عبور تعداد کاربران سری هواوی نوا از مرز 65 میلیون نفر

مراسم رونمایی از گوشی نوا ۴، بهترین تریبون برای مقامات شرکت چینی بود تا از بالا رفتن کاربران سری هواوی نوا (Huawei Nova) سخن بگویند. عضو نو رسیده ی این خانواده، نخستین گوشی هوشمند هواوی با دوربین سلفی درون صفحه ای است.

هواوی نوا ۴ در فاصله کوتاهی بعد از سامسونگ گلکسی ای ۸ اس معرفی گردیده و طراحی این دو محصول هم، بی شباهت به یکدیگر نیست؛ اما حفره روی نمایشگر گوشی چینی، کوچکتر است و از این نظر نسبت به رقیب کره ای برتری دارد. هم اکنون چنین طراحی نوآورانه ای، تنها در همین دو محصول پیاده سازی گردیده است و سری هواوی نوا ، نماینده ای دلربا برای جذب نسل جوان و مشتریان تنوع طلب دارد.

عبور تعداد کاربران سری هواوی نوا از مرز 65 میلیون نفر
عبور تعداد کاربران سری هواوی نوا از مرز ۶۵ میلیون نفر

شرکت هواوی گوشی های پریمیوم خود را در قالب دو سری Mate و P عرضه می کند؛ اما از سری هواوی نوا که همیشه دوربینی قدرتمند و ظاهری شیک داشته اند، به عنوان پرچمدارانی مناسب برای سرگرمی یاد گردیده است و هم اکنون این سری، بیش از ۶۵ میلیون کاربر دارد. اولین عضو این خانوده در اکتبر سال ۲۰۱۶ متولد شد و در ادامه مدل های دیگری شامل نوا ۲، نوا ۲ پلاس، نوا ۲ اس و نوا ۳ به آن پیوستند؛ حالا هم این جمع با معرفی هواوی نوا ۴ تکمیل گردیده است.

تازه ترین عضو این خانواده در پنل پشتی خود از دوربین سه گانه با سنسور اصلی ۴۸ مگاپیکسلی بهره می برد. وجود حفره دوربین سلفی، سبب شده که نسبت نمایشگر به بدنه ی این محصول به ۸۶٫۳ درصد برسد. قطر این حفره از ۴٫۵ میلی متر تجاوز نمی کند؛ در حالی که روی صفحه نمایش گلکسی A8s، حفره ای به قطر ۶٫۵ میلی متر وجود دارد. طراحی و تولید گوشی نوا ۴، فرصتی ارزشمند برای هواوی بود تا ذکاوت تکنولوژیکی خود را به رخ بکشد و این شرکت هم، فرصت سوزی نکرد.

نظر شما

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share