دانش و فناوری

شبکه های اجتماعی در سال ۲۰۱۹ چگونه خواهند بود؟

شبکه های اجتماعی در سال 2019 چگونه خواهند بود؟

امروز در این خبر قصد داریم تا به پیش بینی ها در مورد شبکه های اجتماعی در سال ۲۰۱۹ بپردازیم. قطعا این خبر می تواند برای شما دوستان جذاب و جالب توجه باشد.

پیش بینی ها در مورد شبکه های اجتماعی در سال ۲۰۱۹

به همین سادگی ، سال ۲۰۱۸ نیز به پایان خود نزدیک می شود. همانطور که مطلع هستید تنها چند روز به پایان سال باقی مانده است اما صنعت محتوا از همین حالا وارد چرخه پیش بینی و اتفاقات آینده شده است. حال می خواهیم به بررسی این پیش بینی ها در مورد شبکه های اجتماعی در سال ۲۰۱۹ بپردازیم. قطعا هر یک از این پیش بینی ها جذاب خواهد بود.

شبکه های اجتماعی در سال 2019 چگونه خواهند بود؟
شبکه های اجتماعی در سال ۲۰۱۹ چگونه خواهند بود؟شبکه های اجتماعی در سال ۲۰۱۹ چگونه خواهند بود؟

پیش بینی در مورد ظاهر کلی شبکه های اجتماعی

پیش بینی شماره یک

کاربران پیش بینی می کنند که در سال آینده شاهد شبکه های اجتماعی پولی بیشتری خواهیم بود. قطعا با ورود شبکه جدید به دنیای تکنولوژی و افزایش کاربران آن بستری مناسب برای درآمدزایی نیز شکل می گیرد که خالق این برنامه برای بخش های خاص آن از کاربران پول دریافت کند.

پیش بینی شماره دو

اپل و گوگل تلاش می کنند تا شبکه ی اجتماعی جدیدی را خلق کنند. این پیش بینی می تواند تا حدودی درست باشد زیرا ما می دانیم که یکی از مدیران سابق فیسبوک هم اکنون در گوگل روی برنامه ای در زمینه شبکه های اجتماعی فعالیت می کند.

پیش در مورد شبکه های اجتماعی : فیسبوک

کاربران پیش بینی می کنند که کاربران در آمریکای شمالی دیگر کمتر از فیسبوک استفاده کنند. یکی دیگر از پیش بینی ها نشان می دهد که احتمالا فیسبوک برای عضویت در گروه ها هزینه دریافت کند. البته اگر میزان کاربران فیسبوک در سال ۲۰۱۹ کاهش یابد شاهد باعث شود تا این برنامه سیستم خود را بهبود ببخشد و دیگر شاهد باگ های اخیر در سیستم آن نباشیم.

پیش در مورد شبکه های اجتماعی : اینستاگرام

پیش بینی ها در مورد این شبکه ی اجتماعی حاکی از آن است که احتمالا اینستاگرام سیستم شبیه فیسبوک شدن خود را ادامه می دهد ولی ممکن است که این شبیه اجتماعی نیز هک شود. ما نمی توانیم در مورد ظاهر کلی این برنامه صحبت کنیم ولی این مورد را می توانیم حدس بزنیم که این شبکه اجتماعی در آینده تغییراتی در ظاهر خود خواهد داشت. یکی دیگر از پیش بینی های موجود در مورد این شبکه اجتماعی این است که احتمالا بخش خرید این شبکه اجتماعی از این برنامه جدا خواهد شد و برنامه ای مجزا خواهد داشت.

پیش در مورد شبکه های اجتماعی : توییتر

پیش بینی ها حاکی از آن است که این شبکه اجتماعی در سال ۲۰۱۹ تغییرات اساسی در ظاهر خود خواهد داشت. یکی دیگر از پیش بینی های دیگر در مورد این برنامه این است که احتمالا صحبت های بیشتری در مورد سایت آن خواهیم شنید.

پیش در مورد شبکه های اجتماعی : یوتیوب

یکی از پیش بینی های جالب در مورد شبکه یوتیوب این است که احتمالا شاهد محتوای اختصاصی بیشتری در این شبکه خواهیم بود

پیش در مورد شبکه های اجتماعی : اسنپ چت

یکی از خبرهایی که در مورد شبکه اجتماعی اسنپ چت به گوش می رسد این است که در سال ۲۰۱۹ شاهد واقعیت افزوده بیشتری در این برنامه خواهیم بود. این برنامه احتمالا محصول جذابی امسال ارائه نخواهد کرد به همین خاطر سال سختی برای این برنامه خواهد بود.

نظر شما

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share