دانش و فناوری

باتری گوشی تاشوی سامسونگ ۶۰۰۰ میلی آمپر ساعت خواهد بود

باتری گوشی تاشوی سامسونگ 6000 میلی آمپر ساعت خواهد بود

صرف نظر از نمایش موجودیت اسمارت فون تاشوی سامسونگ در جریان کنفرانس توسعه دهندگان این شرکت هنوز اطلاعات دیگری نظیر اندازه نمایشگر، رزولوشن، چیپست منتخب و قیمت گذاری این هندست مشخص نگردیده است. با این وجود با توجه به مطالعه صورت گرفته توسط موسسه تحقیقاتی CGS-CIMB در کره، پیش بینی هایی پیرامون بعضی مشخصات این اسمارت فون از قبیل ظرفیت باتری آن ارایه گردیده است.

در صورت صحت گزارش به نظر می رسد که سامسونگ به احتمال زیاد در گوشی تاشوی خود از یک باتری غول پیکر ۶۰۰۰ میلی آمپرساعتی استفاده می کند. علت های احتمالی نیازمندی این هندست به چنین باتری حجیمی هنوز مشخص نگردیده است. در حقیقت بهره مندی دستگاه از ۲ صفحه نمایش اساسا می تواند به عنوان یکی از علت های این پدیده محسوب شود. هر چند کماکان بایستی منتظر ماند و دید که آیا چنین اقدامی به معنای بالا رفتن قابل توجه شارژدهی باتری است یا تنها انرژی مصرفی مازاد نمایشگرها را تامین می کند.

 

با توجه به شایعات به گوش رسیده تا به این لحظه، گوشی مذکور به احتمال زیاد از یک نمایشگر ۷٫۳ اینچی بهره برده و در مقیاس محدودی تولید و عرضه می شود. انتظار داریم این هندست در ۳ ماهه دوم سال ۲۰۱۹ و با قیمتی فوق العاده بالا روانه بازار شود؛ به گونه ای که خریداری آن می تواند بالغ بر ۱۸۰۰ دلار هزینه داشته باشد. البته برچسب قیمتی بالای این اسمارت فون به احتمال زیاد از فناوری پیشرفته تولید و عرضه محدود آن ناشی خواهد شد و این موضوع چندان تعجب آور نیست. اما تا زمان معرفی رسمی گوشی تاشوی سامسونگ بایستی به چنین شایعاتی با دیده تردید نگاه کرد.

نظر شما

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share