دانش و فناوری

گلکسی M20 با دوربین دوگانه و بدنه‌ای فلزی عرضه می شود؟

بعد از آن که چندی پیش تصاویری از پنل جلویی سامسونگ گلکسی M20 فاش شد، امروز شاهد انتشار تصاویری از پنل پشتی این هندست بودیم که به عنوان آخرین تکه های پازل شکل و ظاهر تقریبی محصول جدید کره ای ها را برای ما تکمیل کرد. گلکسی M20 با دوربینی دوگانه و در بعضی نسخه ها با بدنه ای فلزی عرضه می شود.

کمی بالاتر از مرکز اسمارت فون در پشت، حسگر اثر انگشت قرار گرفته است. تصویری هم که از نمای لبه پایینی گرفته شده نشان دهنده این است باید منتظر جک هدفون ۳٫۵ میلی متری، درگاه USB-C برای شارژر و همچنین دیگر اتصالات و البته اسپیکر برای این دستگاه باشیم.

گلکسی M20 با دوربین دوگانه و بدنه‌ای فلزی عرضه می شود؟
گلکسی M20 با دوربین دوگانه و بدنه‌ای فلزی عرضه می شود؟

انتظار داریم این گوشی هوشمند به همراه گلکسی M10 برای بازار هند ارایه شوند. دو گوشی یاد شده نخستین محصولات خانواده M خواهند بود که بعد از تصمیم سامسونگ مبنی بر تغییر نام بعضی از هندست های خود در بخش میان رده و پایین رده، به بازار عرضه می شوند. در اصل این سری جایگزین اسمارت فون های گلکسی On می شوند که غالبا در بازار هند عرضه می شدند.

با توجه به شنیده ها، هر دو گوشی وارد مرحله تولید شده و منتظر رونمایی رسمی در هفته یا ماه میلادی پیش رو هستند. قیمت در نظر گرفته شده برای هر دو دستگاه پایین خواهد بود و به احتمال زیاد شاهد برچسب قیمتی ۱۰ هزار روپیه برای گلکسی M10 و ۱۵ هزار روپیه برای گلکسی M20 باشیم.

نظر شما

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share