دانش و فناوری

گلکسی اس ۱۰ با لوازم جانبی مشابه نسل قبل وارد بازار می گردد؟

گلکسی اس 10 با لوازم جانبی مشابه نسل قبل وارد بازار می گردد؟

سامسونگ در نظر دارد برای پرچمدار جدیدش، از همان لوازم جانبی که در نسل های پیشین استفاده نموده است، بهره ببرد.

سامسونگ سال بعد همزمان با عرضه ی گلکسی اس ۱۰، لوازم جانبی متنوعی برای پرچمدارش ارائه می کند. درواقع می توان گفت، همان لوازم جانبی که برای سایر پرچمداران سامسونگ ارائه خواهد شد، برای گلکسی اس ۱۰ هم ارائه می شود. فهرست لوازم جانبی شامل S-View Flip، کاور سیلیکون و کیف کلاسوری LED Wallet هستند.

ممکن است سامسونگ تصمیم بگیرد لوازم جانبی بیشتری در زمان عرضه ی پرچمدارش معرفی کند؛ شاید شاهد عرضه ی شارژر بی سیم جدید یا طرح های جدید کاور محافظ باشیم. این فهرست کامل نیست، ولی تایید می کند که تعدادی از لوازم جانبی دوست داشتنی سامسونگ برای پرچمدار جدیدش عرضه می شود.سامسونگ برای هر سه مدل گلکسی اس ۱۰، کاور S-View Flip، کاور محافظ ضخیم و کاور سیلیکون ارائه می کند. کاور چرمی ممکن است فقط برای گلکسی اس ۱۰ پلاس عرضه شود. همچنین برای این پرچمدار، کیف کلاسوری LED Wallet عرضه خواهد شد.

گلکسی اس 10 با لوازم جانبی مشابه نسل قبل وارد بازار می گردد؟
گلکسی اس ۱۰ با لوازم جانبی مشابه نسل قبل وارد بازار می گردد؟

رنگ های کاور S-View Flip شامل مشکی، سفید و زرد است. کاور سیلیکونی در رنگ های سفید، آبی، مشکی و سرمه ای عرضه خواهد شد. سامسونگ در نظر دارد کاور چرمی را در رنگ های مشکی و سرمه ای برای گلکسی اس ۱۰ پلاس ارائه کند.

کاور محافظ ضخیم هم اکنون برای گلکسی نوت ۹ موجود است. سقوط گوشی اندرویدی جدید با استانداردهای نظامی آزمایش خواهد شد تا ضریب آسیب به دستگاه به حداقل برسد. همچنین گلکسی اس ۱۰ در رنگ های نقره ای، سفید، مشکی و آبی عرضه می شود. کیف کلاسوری LED Wallet در رنگ های سفید، مشکی و سبز معرفی خواهد شد.

این فهرست هنوز کامل نشده؛ پس ممکن است رنگ های دیگر برای موارد ذکرشده در بالا وجود داشته باشد و همچنین امکان دارد قاب های دیگری نیز عرضه شوند. کاور جدید Hyperknit که برای گلکسی نوت ۹ معرفی گردید، در این فهرست قرار ندارد، ولی می توان آن را در اینجا در نظر گرفت. این فهرست همچنین یک ایده ی کلی از رنگ هایی که ممکن است برای گوشی جدید سامسونگ عرضه شود را ارائه می دهد.

همان طور که پیشتر گفته شد، گلکسی اس ۱۰ در رنگ های مشکی، سفید، زرد و سبز در دسترس خواهد بود. سامسونگ در مورد رنگ های جدید صحبت ننموده است و این موضوع بر اساس اینکه عرضه ی آن تا فوریه سال بعد طول می کشد، خبر خوبی نیست. انتظار می رود گلکسی اس ۱۰ در رویداد نمایشگاه MWC ۲۰۱۹ معرفی شود، ولی زمزمه هایی نیز وجود دارد که سامسونگ کمی زودتر از نمایشگاه بارسلون، خودش میزبان مراسم معرفی پرچمدارش خواهد بود.

نظر شما

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share